Loading...

"Укрзалізниця" спростила купівлю квитків: у компанії розповіли як

"Укрзалізниця" спростила життя пасажирів – для восьми поїздів там скасували бланки замовлень. Щоправда, поки в рамках експерименту терміном на місяць.

Об этом сообщает Роспрес

Це означає, що тепер люди зможуть сідати відразу в поїзд, а не йти спочатку в касу, щоб обміняти бланк на квиток. Про це повідомив менеджер УЗ Олександр Рудоманов на своїй сторінці в Facebook у вівторок, 25 лютого. Він опублікував список цих поїздів.

Новини
Пасажири ламають кістки, а в УЗ кажуть – самі винні: у чому суть нового скандалу навколо поїздів
Квитки на поїзд

Квитки на поїзд

На яких поїздах стало простіше їздити:

  • 7/8 Харків — Одеса;


  • 7/8 Київ — Івано-Франківськ — Чернівці;


  • 37/38 Київ — Запоріжжя;


  • 105/106 Київ — Одеса;


  • 79/80 Київ — Дніпро;


  • 29/30 Київ — Ужгород;


  • 91/92 Львів — Київ;


  • 63/64 Харків — Київ.


"Пасажир може купувати квиток у будь-який момент і одразу йти на посадку, без звернення до каси. Поки строком на місяць в рамках експерименту", – написав Рудоманов.

Він пояснив, що ці поїзди вибрали через те, що вони роблять порівняно малу кількість зупинок, на їхніх маршрутах всюди є мобільний інтернет, а у провідників достатня кількість сканерів.

Новини
Рейси на Росію залишаються найприбутковішими: "Укрзалізниця" показала суми

"Чому це не зробили раніше? Я не знаю. Чи можуть повернути назад на ці поїзди бланки замовлень? Так, звісно. Але буду бодатися", – додав менеджер УЗ.

За його словами, залізничники планують надалі збільшувати кількість таких поїздів, щоб поступово взагалі скасувати бланки замовлень.

Як повідомляв OBOZREVATEL, "Укрзалізниця" тимчасово припинила продаж залізничних квитків зі студентською пільгою через онлайн-сервіси.

За пошуки нового глави "Укрзалізниця" заплатить міжнародної компанії з пошуку керівного персоналу Boyden 837 тисяч гривень.

Не набридаємо! Тільки найважливіше — підписуйся на наш Telegram-канал

Читайте всі новини по темі "Ціни на квитки" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/economy/ukrzaliznitsya-sprostila-zhittya-dlya-pasazhiriv-u-kompanii-rozpovili-yak.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Тимур Кулибаев и британский принц Эндрю. Их всех связывает постель! видеоблог чрезвычайная ситуация Кирилл Шевченко и Александр Дубровин: резонансная кража на 250 миллионов «замята»? Глава карагандинского клана Нурлан Нигматулин и его роскошь електронний документ ДМИТРИЯ ЗАХАРЧЕНКО ВЫКОРМИЛ АЛИ УЗДЕНОВ? Застройка вопреки жизни и смерти. Сергея Собянин уничтожает Москву и москвичей Кенес Ракишев объявил об амбициях на казахский трон животные  Бельгия  Василий Яницкий за время депутатства существенно нарастил капитал Рустэм Магдеев потратил $1 млн на юристов Lehram Capital НА ВЫСТАВКЕ СЕЧИНСКИХ СУК ПЕРВОЕ МЕСТО ВЗЯЛА СВЕТЛАНА РАДИОНОВА последствия глобального потепления Мухтар Албязов Атем ОП Киреев Денис Светлана Медведева Холодильник.РУ Ковалев Rammstein Павел Ливинский раскинул свои сети в «Россети» Как \"РусГидро\" и \"Россети\" за субсидии воевали Черняк в войне с Анисимовым решил пожертвовать другом Гео Лерос знаки зодиака Личный сутенер Трампа - Тевфик Ариф   Днепропетровская область
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP