Loading...

Їй пасує: Іванка Трамп з’явилася на урочистій вечері у розкішній квітковій сукні

Їй пасує: Іванка Трамп з’явилася на урочистій вечері у розкішній квітковій сукні

Під час офіційного візиту президента США Дональда Трампа з дружиною Меланією, донькою Іванкою та її чоловіком Джаредом Кушнером до Індії в офіційній резиденції президента Індії — в Раштрапаті Бхаван – на честь їхнього приїзду організували урочисту вечерю.

Иванка Трамп_4
Иванка Трамп_2

До цієї події Іванка ретельно підготувалася і обрала красивий образ. Вона одягла розкішну кремову сукню у традиційному індійському стилі від місцевого бренду Rohit Bal з квітковим принтом.

Иванка Трамп_3

Рукави були розшиті золотою ниткою. У цьому вбранні Іванка мала прекрасний вигляд, воно чудово підкреслило її осину талію.

Иванка Трамп_6

Свій образ Трамп доповнила елегантною зачіскою з пучком і випущеними спереду пасмами. Макіяж смокі-айс і перлинні сережки завершив її аутфіт.

Світлинами з урочистої вечері Іванка поділилася в своєму Instagram.

Иванка Трамп_5
Иванка Трамп_1

У цьому ж вбранні донька президента вирушила додому на літаку.

Иванка Трамп_2

Вчора Іванка взяла участь у прес-конференції в Гайдарабад-Гаус. Там вона з’явилася у білому костюмі від індійського дизайнера Anita Dongre, який складався з літнього пальто з розрізами і укорочених штанів.

Иванка Трамп_4

Фотогалерея Іванка Трамп з офіційним візитом в ОАЕ (11 фото)


Джерело статті: “https://tsn.ua/lady/news/obschestvo/yiy-pasuye-ivanka-tramp-z-yavilasya-na-urochistiy-vecheri-u-rozkishniy-kvitkoviy-sukni-1498017.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP