Loading...

Гривня продовжує падіння: курс валют від НБУ на 26 лютого

У середу, 26 лютого, Національний банк України (НБУ) оновив курс валют — гривня продовжує падіння.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Про це свідчать офіційні дані на сайті регулятора.

Курс гривні до долара США знизився на три копійки — з 24,50 грн за долар до 24,53, до євро — на дев’ять копійок: до 26,60₴ 10 російських рублів коштують 3,75₴Експерти прогнозували, що в лютому долар подолає позначку в 25 гривень. Це викликано негативними тенденціями в економіці України, зростанням політичної напруженості і лібералізацією валютного ринку, яку проводить Нацбанк.

Як повідомляв "Апостроф", аналітики стверджують, що зростання курсу долара в Україні пов’язане з тим, що приплив валюти для покупки облігацій внутрішньої державної позики виявився нижчим за очікуваний.

Читайте також матеріал "Апострофа": Знову 25: гарячі пиріжки скінчилися і рятувати гривню нічим.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/economy/currency/2020-02-26/grivna-prodoljaet-padenie-kurs-valyut-ot-nbu-na-26-fevralya-/189448”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP