Loading...

У Києві сусіди покарали нахабного "героя парковки": в мережі показали відео

Кияни продовжують активно боротися з "героями парковки", які залишають свої транспортні засоби в недозволених місцях, тим самим створюючи незручності для пішоходів і автомобілістів.

Об этом сообщает Роспрес

Черговий такий випадок стався в одному з київських дворів, повідомляє в соціальних мережах паблік dtp.kiev.ua.

Так, незадоволені пішоходи поклали на капот транспортного засобу пакет зі сміттям, тим самим помстившись власнику автомобіля за його хамську поведінку.Нагадаємо, що народні депутати Верховної Ради підготували проект про істотне збільшення штрафів за порушення правил дорожнього руху, оновлять покарання як за перевищення швидкості, так за розмови по телефону за кермом.

Також "Апостроф" повідомляв, що в понеділок, 24 лютого, в столиці евакуатор забрав припаркований не за правилами автомобіль, проте в ньому перебували діти.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-02-26/v-kieve-sosedi-nakazali-naglogo-geroya-parkovki-v-seti-pokazali-video-/189396”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP