Loading...

Господь їм суддя…

На фоні істерії охопившої невелику, але активну частину наших співгромадян, не можу не втриматись, щоб не розповісти дві короткі історії про те, як готувалась евакуація нашіх співгромадян з КНР.

Об этом сообщает Роспрес


Перша історія — літак та екіпаж.


Коли директор авіакомпанії SkyUp Олександр Альба доручив підібрати добровольців з числа льотчиків та бортпровідників то реакція була наступна :


«Ми поставили питання працівникам компанії, хто має бажання виконати цей рейс. Як мінімум 50% всіх льотчиків та бортпровідників визвалися. Вони сказали, що це їх робота та прямий обов’язок. Таких добровольців було в 5 разів більше, ніж потрібно було, аби здійснити політ.


Далі ми обрали екіпаж згідно з їх робочим графіком. Всього на рейсі їх було три. Жодної відмови від співробітників SkyUp не було».


Друга історія — про лікарів та поліцейських які були потрібні для супроводження евакуації.


І в цьому випадку від добровольців не було відбою. Не заважаючи на те, що кожен хто полетів рятувати українців в КНР, повинен провести 14 діб в карантині не було нікого, хтоб відмовився від цієї почесної та відповідальної місії.


До чого все це я тут пишу ?


А для того щоб народ України знав, що абсолютна більшість громадян підримує дії по евакуації і врятуванню життя і здоров‘я Українців.


Не треба судити за всіх наших співгромадян по огидним вчинкам небагатьох нашіх спровокованих та екзальтованих співвітчизників!


Господь їм суддя...


P. S. А тим часом всі наші евакуйовані з КНР громадяни успішно доставлені в санаторій Національної Гвардії в Нових Санжарах і розміщаються в номерах.


Джерело статті: “http://glavnoe.ua/articles/a12798-gospod-im-suddja”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Кенес Ракишев объявил об амбициях на казахский трон животные  Бельгия  Василий Яницкий за время депутатства существенно нарастил капитал Рустэм Магдеев потратил $1 млн на юристов Lehram Capital НА ВЫСТАВКЕ СЕЧИНСКИХ СУК ПЕРВОЕ МЕСТО ВЗЯЛА СВЕТЛАНА РАДИОНОВА последствия глобального потепления Мухтар Албязов Атем ОП Киреев Денис Светлана Медведева Холодильник.РУ Ковалев Rammstein Павел Ливинский раскинул свои сети в «Россети» Как \"РусГидро\" и \"Россети\" за субсидии воевали Черняк в войне с Анисимовым решил пожертвовать другом Гео Лерос знаки зодиака Личный сутенер Трампа - Тевфик Ариф   Днепропетровская область Игорь Уманский Любитель малолеток Кенес Ракишев получил от государства 120 миллионов долларов народных денег Утемуратов Булат Жамитович: западная пресса рассказала о схемах казахстанского мошенника московский пидорас: ЛГБТ-история Рахима Ошакбаева Казахский гей Похвистнево Chodiev in beroep tegen onontvankelijkheid klacht tegen Ecolo-Kamerlid Жизнь русских в США. Юрий Моша описывает свою жизнь в США
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP