Loading...

У Польщі спіймали українця з тисячею таблеток для потенції

У Польщі заарештували 27-річного українця, який намагався незаконно вивезти на територію Європейського Союзу тисячу таблеток для чоловічої потенції під назвою "Золотий коник".

Об этом сообщает Роспрес

Як повідомляє "Сегодня" з посиланням на підрозділ польської податкової служби в Любліні, чоловік віз таблетки для потенції через пункт пропуску в Дорогуску.

Повідомляється, що упаковка препарату обіцяла "необмежені можливості любовної пристрасті". При цьому, українець спробував запевнити митників, що придбав таблетки для потенції на прохання своєї знайомої.

Препарат "Золотий коник"

Препарат "Золотий коник"

ubelskie.kas.gov.pl

Новини
Перевозив контрабанду: на Закарпатській митниці затримали відомого дипломата

У матеріалі наголошується, що товар у чоловіка вилучили, оскільки його переміщення через кордон заборонено. Засіб містить екстракт морського коника – це вид невеликих морських променеперихриб сімейства голкові, який перебуває на межі зникнення й охороняється Вашингтонською конвенцією CITES.

Також стало відомо, що 800 аналогічних таблеток для потенції через пункт пропуску в Зосіні намагалася вивезти з України і 55-річна громадянка Польщі. Жінка запевняла, що вони призначені для власних потреб. Товар у неї також вилучили.

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше українські правоохоронці викрили контрабандну схему поставки сигарет з окупованого Донбасу. У ній були задіяні бійці ЗСУ.

Ти ще не читаєш наш Telegram? А даремно! ПідписуйсяДжерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/crime/u-polschi-spijmali-ukraintsya-z-tisyacheyu-tabletok-dlya-potentsii.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Фирташа «отцепили» от АТО Дзиґа Ярослав Рущишин Азиатское вредневековье. Кенеса Ракишева четвертовали за позор семье Тасмагамбетова Кенес Ракишев под ударом. Назарбаев не простил олигарху предательство Анатолий Редер и чартерные связи Юрий Яковенко Косинский Слуцкер митрополит Єпифаній (Думенко) Філарет (Денисенко) Баядера Нечитайло СМИ  брифинг  ГСИН Trump und die dunklen Geschäfte im Glasturm Друзья Путина - бенефициары московской башни Трампа Толкунова Валентина Укупник Аркадий Главарь казахской мафии Патох Шодиев отмыл сотни миллионов - французкая полиция Патох Шодиев дерзко перешел дорогу своим кукловодам но ректор Владимир Сорокин все еще набирает абитуриентов Академию закрыли 4 га земли Андрей Биржин таинственный образом заполучил 2 Политический подхалим Бадма Салаев – ректор-коррупционер со стажем Мырзахметов Аблай Исабекович: позорный для Токаева и Назарбаева «пластиковый» самопиар АН-178 Как пилят Давтян Дмитрий и Назаров Юрий
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP