Loading...

"Посмокчи пальці на ногах": школярам роздали список справ, які краще за секс

В одній зі шкіл міста Манчестер (Велика Британія) старшокласникам роздали брошури під назвою "101 спосіб показати людині, що ти її любиш, не займаючись з нею сексом".

Об этом сообщает Роспрес

Серед рекомендацій є "посмоктати пальці на ногах коханої людини", "покусати мочку вуха", "подарувати нижню білизну", "вивісити з літака банер з освідченням у коханні" і "зробити пропозицію", пише Моя Школа OBOZREVATEL з посиланням на UNILAD.co.uk (щоб переглянути фото, доскрольте до кінця сторінки).

Новини
Хлопці брали на руки: з’явилися нові деталі інтиму "вчительки року" зі школярем

Батько дев’ятикласниці Емми, коли уважно вивчив листівку, написав смс її хлопцю: "Ти пам’ятаєш, що пів року назад я тебе попередив, що все, що ти зробиш з моєї Еммою, я прийду і зроблю з тобою. Якщо ти прочитав цю брошуру, то будь впевнений, смоктати твої пальці я не буду".

Школярам порадили "посмоктати пальці на ногах" замість сексу

Школярам порадили "посмоктати пальці на ногах" замість сексу

Kennedy News and Media

Проте в брошурі наявні і класичні романтичні поради: подарувати шоколад, квіти, запросити на побачення і послухати разом музику. Слід зазначити, що список створювали батьки, вчителі і самі учні.

Способи показати людині, що ти її любиш, не займаючись з нею сексом

Способи показати людині, що ти її любиш, не займаючись з нею сексом

Kennedy News and Media

Як повідомляв OBOZREVATEL, раніше в Росії прибиральниця зайнялася сексом з двома вихованцями інтернату.

Підпишись на Telegram-канал і подивись, що відбудеться далі!

Читайте всі новини по темі "цікаво школярам" на сайті "OBOZREVATEL".Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/moyashkola/news/posmokchi-paltsi-na-nogah-shkolyaram-rozdali-spisok-sprav-yaki-krasche-za-seks.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP