Loading...

Справу про підпал будинку Гонтаревої передали в Головне управління Нацполіції Київщини

Про це повідомляє пресслужба Офісу генпрокурора.

Об этом сообщает Руспрес

«Офіс Генерального прокурора доручив розслідування у кримінальному провадженні за фактами підпалу майна родичів екс-голови Національного банку України Головному управлінню Національної поліції в Київській області», — йдеться у повідомленні.

Там зазначають, що процесуальний керівник ухвалив таке рішення після того, як заслухав звіт про стан досудового розслідування у цій справі. До цього часу його проводив територіальний орган поліції у Київській області.

У відомстві також уточнили, що прокурор надав письмові вказівки, які слідчі та процесуальні дії потрібно провести, та визначив для цього конкретні строки.

Нагадаймо, вночі 17 вересня під Києвом спалили будинок Гонтаревої. У поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій.

Тоді у поліції Київської області заявили, що розглядають підпал як одну з версій загоряння дачного будинку Гонтаревої у селі Гореничі під Києвом.

Незадовго після цього у випуску «Вечірнього кварталу» прозвучала пісня з висміюванням спалення будинку Гонтаревої, в якій зокрема є фрази: «Горіла хата, палала, в Лондоні жінка плакала», «Хата горить в Гореничах, а в Лондоні Валерія думає на Валерича», «Мораль пісні проста — хата згоріла зі стида». Участь у номері взяв державний хор Верьовки. За виступ хор отримав 30 тисяч₴

Керівник хору Верьовки згодом вибачився перед Гонтаревою і заявив, що йому «дуже не зручно» через участь колективу у номері «Кварталу».Джерело статті: “https://hromadske.ua/posts/spravu-pro-pidpal-budinku-gontarevoyi-peredali-v-golovne-upravlinnya-nacpoliciyi-kiyivshini”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP