Loading...

Абітурієнтів попередили про шахраїв, які "продають" відповіді на ЗНО

Відповіді на ЗНО

В Українському центрі оцінювання якості освіти закликали не вестися на пропозиції шахраїв і не купувати нібито відповіді на зовнішнє незалежне оцінювання 2020 року.

Об этом сообщает Руспрес

Там наголосили, що їх не існує, пише hromadske.

"Спритники за певну плату пропонують випускникам та їхнім батькам придбати зошити сертифікаційних робіт ЗНО-2020 із відповідями до них, запевняючи в надійності й достовірності джерела інформації, щораз вигадуючи нові схеми. Безумовно, купити можна що завгодно, але стовідсотково це не буде тест ЗНО", – зазначили в Центрі.

Там кажуть, що шахраї для "переконливості" можуть навіть надсилати листи з фейкової скриньки Українського центру оцінювання якості освіти. В повідомленні також зазначається, що усі тести укладають і друкують в умовах суворої конфіденційності.

"Нова українська школа" може залишитися без нових підручників

"Натомість для ретельної підготовки до ЗНО радимо проходити тести попередніх років, які є у вільному доступі в рубриці "Тести минулих років", перевіряти відповіді, аналізувати свої помилки, заповнювати прогалини у знаннях тощо", – запропонували освітяни.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

UAINFOДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1582296050-abiturientiv-poperedili-pro-shahrayiv-yaki-prodayut-vidpovidi.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP