Loading...

Янукович раптово звернувся до українців в річницю розстрілу Майдану

Колишній президент-втікач Віктор Янукович, який залишив Україну в 2014 році, виступив з несподіваним зверненням, в якому похвалив Володимира Зеленського і заявив про свою готовність працювати над "миром і стабільністю" в країні.

Об этом сообщает Футляр от виолончели


Текст звернення опублікував адвокат Януковича, Віталій Сердюк.


Звернення Януковича присвячено початку боїв і розстрілів на Майдані, річницю яких згадують в Україні 18 лютого.


"Після виборів Президента 2019 року народ України відсторонив від влади Порошенка, давши шанс президенту Зеленському і його команді об’єднати Україну. Перші кроки Зеленського дають надію на мир, справедливість і встановлення стабільності в країні", — говориться в зверненні.


Янукович в черговий раз назвав події на Майдані "державним переворотом" і звинуватив п’ятого президента України Петра Порошенка в "розпалюванні конфлікту" на Донбасі.


"Потрібно щодня пам’ятати і працювати над тим, що було обіцяно українського народу. На цьому шляху потрібні союзники, компетентні виконавці... Я буду робити все, щоб країна не втратила цю надію, щоб мир і стабільність прийшли на нашу землю", — заявив Янукович.Як раніше повідомляв "Апостроф", екс-президент Віктор Янукович займається будівництвом розкішного житла в Росії на "віджатій" за допомогою судів ділянці з озером в заповідній зоні.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/politics/2020-02-18/yanukovich-vnezapno-obratilsya-k-ukraintsam-v-godovschinu-rasstrela-maydana/188737”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP