Loading...

Кожен п`ятий кілограм меду в Україні фальсифікований


Від 20 до 25 відсотків меду, який продукують в Україні, є фальсифікатом. Він непридатний для експорту, а отже, продається на внутрішньому ринку, повідомляє Vlasno.info з посиланням на Agroter.

Об этом сообщает Роспрес

Як розповів член правління Асоціації переробників та експортерів меду Едуард Кричфалушій, сьогодні українські пасічники щорічно виробляють 85 тисяч тонн меду. Із них 65 тисяч тонн надходить до Європи, США, в Японію і країни Близького Сходу. Решта продажу не підлягає, оскільки товар не відповідає стандартам якості.

Аби уникнути оподаткування, деякі українські пасічники не реєструють свої господарства, а отже не отримують отримують ветеринарних паспортів.

«Все, що їсть бджола, потім знаходять в меді, а разом з корисними ферментами там можна зустріти пестициди і антибіотики, оскільки підприємці допускають ряд порушень», — каже експерт.

Фото з відкритих джерел


Джерело статті: “http://vlasno.info/ekonomika/3/biznes/item/34727-kozhen-p-iatyi-kilohram-medu-v-ukrain”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP