Loading...

У Мінекономіки підрахували, на скільки у 2020 році може зрости реальна зарплата українців

Згідно із підрахунками Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, у 2020 році розмір реальної зарплати, тобто скоригованої на інфляцію, має збільшитися на 8-9%. Про це повідомив заступник міністра розвитку економіки Сергій Ніколайчук, передає Громадське.

Об этом сообщает Футляр от виолончели  • 202001_470х200

«Щодо зарплати, то якщо ми очікуємо, що у реальному вимірі, тобто скориговані на інфляцію, її темпи будуть зберігатися на рівні минулорічному, тобто у минулому році реальна зарплата зросла на 9,8%, то десь приблизно 8-9% зростання побачимо цьогоріч», — заявив заступник міністра.

За словами Ніколайчука, враховуючи, що рівень інфляції в Україні значно скоротився і за підсумками січня впав нижчу 4% у річному вимірі, то номінальний ріст зарплат також зменшиться. Хоча реальна платоспроможність отриманих українцями грошей має зрости на 8-9%.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2020/02/17/u-minekonomiky-pidrakhuvaly-na-skilky-u-2020-rotsi-mozhe-zrosty-realna-zarplata-ukraintsiv”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP