Loading...

Суд визнав законним продаж майна суднобудівного заводу «Океан»

Суд визнав законним продаж майна суднобудівного заводу «Океан»

Господарський суд Миколаївської області підтвердив законність аукціону з продажу цілісного майнового комплексу ПАТ «Миколаївський суднобудівний завод «Океан», який відбувся 3 грудня 2018 року.

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє інформаційний портал «Банкрутство & Ліквідація в Україні» із посиланням на пост у Facebook колишньої ліквідаторки заводу Ірини Сербін.

За її словами, всім чотирьом позивачам — ППО «МСЗ «Океан», ТОВ «Океан-Судрремонт», компаніям «Пойзантер Холдінгз ЛТД» і «Бельмонт Індастріз Інк.» — повністю відмовлено в задоволенні їхніх позовних вимог.

«Що це означає для мене? Це маленька, але дуже суттєва перемога. Це означає, що аукціон проведено з дотриманнях всіх вимог, передбачених законом, що було досліджено і встановлено судом… Мені цікаво, що тепер скажуть і яку відповідальність понесуть ті, хто нищівно критикували аукціон, хто вочевидь чергово увів Офіс Генерального прокурора в оману і надав недостовірну інформацію», — зазначила Сербін.Джерело статті: “http://bankruptcy-ua.com/news/13617”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP