Loading...

У Китаї художник розмалював каплицю образами лікарів, які борються з коронавірусом

Дизайнер Дуйи Хан розмалював каплицю в провінції Хубей, де розігралася епідемія коронавірусу. Художник на стінах і стелі історичної церкви зобразив не святих, або сцени із Біблії, а медичних працівників, одягнених в індивідуальні засоби захисту.

Об этом сообщает Руспрес


Живописець назвав свій проект "Святі носять біле" і присвятив їх лікарям і медсестрам, які ризикують своїми життями, рятуючи заражених коронавірусом.


Зазначимо, на сьогодні відомо, що в Китаї понад 1700 лікарів заразилися коронавірусом, надаючи допомогу пацієнтам. З них шестеро людей загинули.


Органи охорони здоров’я материкового Китаю в понеділок повідомили про понад дві тисячі нових випадків захворювання на коронавірус і 105 смертельних випадків, в результаті чого їх загальна кількість досягла 71 327 і 1775 відповідно на початок доби понеділка, 17 лютого. Одужали за весь час епідемії 10 610 осіб.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/u-kitayi-hudozhnik-rozmalyuvav-kaplicyu-obrazami-likariv-yaki-boryutsya-z-koronavirusom-338870_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP