Loading...

Голосування по Конституції стане святом

Голосование по Конституции станет праздником

Кремль вирішив створити атмосферу свята на голосуванні по Конституції.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Регіонам дали завдання щодо явки і результатів голосування. Кремль доручив регіонам створити атмосферу свята в день голосування за поправки до Конституції. Завдання щодо явки і результату в цілому порівнянні з показниками президентських виборів в 2018 році.

Адміністрація президента провела в Підмосков’ї з 13 по 15 лютого триденний семінар для віце-губернаторів з внутрішньої політики, присвячений майбутньому загальноросійському голосування за поправки до Конституції.

Регіональним чиновникам назвали показники, які федеральний центр хотів би бачити за підсумками голосування, — явка 60%, результат «за» — 70%, повідомили два учасники семінару РБК.
Безпосередньо завдання забезпечити такий результат не ставилася, але говорилося, що ці показники були б ідеальними; в цілому регіони орієнтували на явку 50-55%, додав ще один учасник заходу.

Про те, що Кремль має намір повідомити віце-губернаторам про показники 60-70%, раніше писав «Коммерсантъ». Ці цифри загалом порівнянні з показниками президентських виборів 2018 року, коли явка склала 67,5%, а результат Володимира Путіна — 76,7%. Перед президентською кампанією KPI Кремля був 70/70, розповідали джерела РБК.
Про те, що досягнення показників 2018 року є ідеальним сценарієм для голосування за поправки в Основний закон, раніше говорили близькі до Кремля співрозмовники РБК.

На семінарі теж проводилися паралелі з кампанією з виборів глави держави. «Говорилося, що стоїть завдання, порівнянна з виборами президента», — розповів один з учасників заходу. В цілому основний месидж був такий: проведення голосування важливо, терміни підготовки короткі, зробити потрібно багато, резюмував співрозмовник РБК.

При цьому нинішні KPI в цілому вище, ніж підсумки Всенародного голосування по Конституції Росії 12 грудня 1993 року: тоді явка склала 54,8%, кількість голосів, поданих «за», — 58,4%.

Регіонам поставлено завдання створити в день голосування за поправки в Основний закон святкову атмосферу в цілях підвищення явки, повідомили два учасника семінару. Точно таке ж завдання стояло і на президентських виборах. «Конкретних установок, хто і що повинен організовувати, не давали, оскільки все і так знають, що потрібно робити», — пояснює один зі співрозмовників. За його словами, це може бути як організація буфетів на дільницях для голосування, так і різні культурні заходи.

Перед виборами президента регіонах радили проводити в день голосування на виборчих дільницях опитування, що стосуються тих чи інших аспектів життя конкретного населеного пункту, проводити ярмарки, облаштовувати ігрові кімнати для дітей.

Регіони повинні будуть підключатися до інформаційної кампанії з роз’яснення громадянам важливості майбутнього голосування, сказали два джерела РБК. На семінарі було сказано, що якщо нічого не робити, то явка складе 35-40%, додав ще один учасник заходу.

Склалося відчуття, що в Кремлі не бачать загроз з точки зору голосування «за», але є побоювання з приводу явки, ділиться враженнями інший співрозмовник РБК.

Ще одне завдання, поставлене перед віце-губернаторами, — максимально полегшити процес голосування, розповідає учасник семінару. Росіяни повинні мати можливість проголосувати там, де вони знаходяться в даний момент, будь то вокзали або аеропорти, або, наприклад, безперешкодно запросити членів виборчкому з урною для голосування додому, перераховує співрозмовник РБК. На президентських виборах в ряді великих міст були задоволені лише понад 50% заявок на голосування на дому, уточнює він.

Голова ЦВК Елла Памфілова, виступала перед регіональними чиновниками, говорила про необхідність провести голосування чесно і легітимно, щоб ні у кого не виникло сумнівів в його результатах. Також віце-губернаторів попередили, що плебісцит «можуть використовувати для нанесення шкоди: наприклад, дзвінками про замінування дільниць», переказує зміст заходу один з джерел РБК. Обговорювалася можливість поквартирного обходу громадян з метою інформувати їх про майбутнє голосування — більшість зійшлися на думці, що такий обхід необхідний, додає інший учасник семінару.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/276834-17-02.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
«Реформы» Анастасии Раковой похоронили рейтинг Собянина Тимур Кулибаев и его любовницы-миллионерши Дмитрий Добкин – брат Допы. На этом достижения закончились Предатель хозяев Владислав Голуб. Кто позарится на Иуду? ТЕГИ мультфільми Кенес Ракишев и развал Казахстана. Роль олигарха в разжигании сепаратизма Счета Кенеса Ракишева арестовали в Евросоюзе. Конец олигарха Алексей Чернышев АВЭК Фашист и гомосексуал Александр Орлов назвал Путина педофилом тысяча О ком молчит Труба. Глеб Загорий и «черные» технологии Большие «разборки» в Кабинете министров. Кто подставил Алексея Кудрявцева Лозовицкий Владимир прокуратура Хакасии извлекла компромат удар по региональным элитам коронавірусна пневмонія коронавіруснf пневмоніz Крищенко Андрей ВИНСЕНТ ВАЙТ кредитование Жаслан Мадиев Бисексуал Алексей Воронин платно учит доверчивых россиян терять деньги Как \"Пионер\" Смольный обхитрил Павел Ливинский сплел коррупционные «РосСети» по всей стране как Ракишев начал конфликт с «законником» Шакро «Это бойцы Кенеса». Аудиозапись того Ростислав Кисиль пытается зачистить интернет от журналистских расследований о контрабанде Проститутка и эскортница Черненко Алена ТАЙНАЯ РЕЗИДЕНЦИЯ ГЛАВЫ ГРУППЫ ВТБ - АНДРЕЯ КОСТИНА
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP