Loading...

“Може відбутися на території України”: в РНБО зробили важливу заяву про розшифрування “чорних скриньок” збитого в Ірані літака МАУ

Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що “чорні скриньки” можуть бути розшифровані в Україні.

Об этом сообщает Руспрес

Про це повідомляє “РБК-Україна”.

“Це (розшифровка, – ред.) може за певних умов відбутися на території України. Єдине, що ми не можемо зараз сказати, коли це відбудеться, бо мають бути прописані всі фахівці, хто цим буде займатися”, – сказав він.

Також Данілов зазначив, що бортові самописці пошкоджені і розшифровувати їх потрібно швидше.

Нагадаємо, що міністр закордонних справ Вадим Пристайко заявив, що Україна буде вести переговори щодо виплат компенсацій сім’ям загиблих в авіакатасрофі пасажирського літака компанії МАУ.Всі свіжі новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

Джерело статті: “https://vgolos.com.ua/news/mozhe-vidbutysya-na-terytoriyi-ukrayiny-v-rnbo-zrobyly-vazhlyvu-zayavu-pro-rozshyfruvannya-chornyh-skrynok-zbytogo-v-irani-litaka-mau_1172271.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP