Loading...

Турецький спецназ переправляють в Ідліб


Туреччина направляє свої війська спеціального призначення до сирійської провінції Ідліб, загони будуть розміщені у районах пунктів спостереження. Про це повідомляє видання "Анадолу".

Об этом сообщает Роспрес

Видання повідомляє, що колона з 60-ти БТР із загонами спецназу прибула в район Рейханли південної турецької провінції Хатай, яка межує з Сирією.

Зазначається, що до пунктів спостереження також будуть передані комплекси радіоелектронної боротьби (РЕБ).

Відомо, що 12 пунктів спостереження Туреччини на території Сирії – результат астанінських домовленостей, їх основна мета – моніторинг режиму перемир’я.

Нагадаємо, 13 лютого в Сирії нейтралізували 63 військовослужбовців сил режиму Башара аль-Асада.

Раніше повідомлялося, що 11 лютого, вперше з 2012 року, урядові сирійські війська взяли під контроль автомагістраль Дамаск – Алеппо на північному заході країни. Напередодні в Сирії збили вертоліт урядових сил Башара аль-Асада.

Наступ на Ідліб розпочався ще торік навесні. Відтоді сирійські урядові війська за підтримки Росії відновили контроль над близько 30% території цієї провінції, і головне — над стратегічною трасою М5 Дамаск—Алеппо. П’ять із 12 турецьких спостережних пунктів блоковані. Наступальні дії були санкціоновані й підтримані Москвою, тож відступу точно не буде. Росіяни про це заявили офіційно й майже відкритим текстом. Детальніше про нову фазу протистояння між Туреччиною та Росією в Ідлібі читайте в матеріалі Віталія Федяніна "Урок "партнерства" від Кремля".


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/tureckiy-specnaz-perepravlyayutsya-v-idlib-338674_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP