Loading...

Група українських військових вирушила до США для участі в Марафоні морської піхоти

Українська збірна вилетіла до США сьогодні

25 жовтня група українських військових вирушила до США для участі в Марафоні морської піхоти. Про це президент України Петро Порошенко повідомив у своєму Twitter.

"Дев’ятеро наших військових уже сьогодні вирушають у Вашингтон, щоб узяти участь у Марафоні морської піхоти США. Для мене та для мільйонів українців вони – вже переможці. Ви – сильні. Ви – хоробрі. Ви – незламні. Віримо у вашу перемогу та вболіваємо за вас, наші захисники!" – написав Порошенко.


Дев’ять ятеро наших військових вже сьогодні вирушають у Вашингтон, щоб взяти участь у Марафоні морської піхоти США.

Для мене та для мільйонів українців вони – вже переможці.

Ви – сильні. Ві – хоробрі. Ві – незламні. Віримо у вашу перемогу та вболіваємо за вас, наші захисники! pic.twitter.com/X5y12q37Ie

— Петро Порошенко (@poroshenko) 25 жовтня 2018 р.

Україна двічі брала участь у Марафоні морської піхоти США, де країну представляли бійці, які дістали поранення і каліцтва під час бойових дій у зоні АТО і пройшли не один курс лікування та відновлення.

На заході 2017 року українці завоювали 10 медалей.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/sport/-grupa-ukrajinskih-vijskovih-virushila-do-ssha-dlja-uchasti-v-marafoni-morskoji-pihoti-453551.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP