Loading...

Вінницька заслужена журналістка має апартаменти в Болгарії та більше трьох тисяч квадратів нерухомості

Прибуток депутатки Вінницької облради Тетяни Редько від оренди майна більше 750 тисяч гривень на рік

Заслужена журналістка України, очільниця газети з найбільшим тиражем у Вінницькій області "33 канал", депутатка Вінницької обласної ради, голова комісії з питань свободи слова, голова Антикорупційної спілки Вінниччини, голова ГО «Центр захисту журналістів» Тетяна Редько одна з найбільших власниць нерухомості у Вінниці.

Місія журналіста доносити людям правду, допомагати зорієнтуватись у політичному вирі подій, об’єктивно висвітлювати діяльність органів влади та захищати громадянське суспільство. Журналіст - четверта влада, яка формує громадську думку та завжди бореться за справедливість. Історія показала, коли журналіст йде в політику, він перестає бути журналістом, а починає переслідувати вже інші цілі - особисті. Прикладів таких багато.

У Вінницькій області теж є депутатка з посвідченням журналістки. Тетяна Редько, можливо, у свій час барала кредити, бо як пояснити, що в журналістки, яка отримує приблизно 17 тисяч гривень на місяць, знайшлись гроші на будинок у 176 квадратів у Вінниці та дві квартири.

За каденції минулого президента вінницьких сильно тягнуло до Києва. Заслужена журналістка України вирішили і собі не відставати: придбала квартиру на 107 квадратів у Києві, мабуть для того, щоб розслідувати махінації із забудовами столиці, так би мовити, перевірити все на собі.

Поки українці обирають між Одесою, Бердянськом, Кирилівкою чи Залізним Портом, проста вінницька журналістка у якої " в серці Бог та Україна", віддає перевагу рідному Чорному морю, але не в Україін, а Болгарії, де разом з коханим чоловіком Сергієм, скоріше за все, відпочиває від наполегливої депутатської роботи у власних апартаментах на 87 квадратних метрів.

Важко повірити, що боротьба з корупцією у Вінницькій області на доволі низькому рівні. Бо в голови Антикорупційної спілки Вінниччини є де збиратись її членам для плідної роботи. Аж два офіси на 641 та 1341 квадратних метри має "головна антикорупціонерка". У цих приміщеннях можна натренувати не одну роту борців зі схемами.

Можна подумати, що якщо в цих приміщеннях будуть одні антикорупціонери, то де збиратись представникам ГО "Центру захисту журналістів", але місце є і для них: два офіси у Вінниці на 242 та 176 квадратних метрів. Ще можна і в Києві зібратись, там є офіс на 108 квадратів.

Але замість хороших антикорупційних ініціатив та захисту журналістів більшість з цих приміщень ФОП Редько здає в оренду. Лише у 2018 році вдалось заробити 750 тисяч гривень.

Тетяна Редько навряд чи має карту вінничанина, бо її навряд чи можна зустріти в громадському транспорті, адже їздить вона на BMW X5 2014 року вартістю приблизно 40 тисяч доларів, або близько мільйона гривень.

До того ж на рахунках в депутатки 180 тисяч гривень, 91 тисяча доларів та 19 тисяч євро. У її чоловіка 50 тисяч гривень, 29 тисяч доларів та 18 тисяч євро і це далеко не усі статки Тетяни Редько.

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Патох Шодиев дерзко перешел дорогу своим кукловодам но ректор Владимир Сорокин все еще набирает абитуриентов Академию закрыли 4 га земли Андрей Биржин таинственный образом заполучил 2 Политический подхалим Бадма Салаев – ректор-коррупционер со стажем Мырзахметов Аблай Исабекович: позорный для Токаева и Назарбаева «пластиковый» самопиар АН-178 Как пилят Давтян Дмитрий и Назаров Юрий Владимир Пилипекно – самый прошеный кандидат Полтавщины Рублевская наложница Наиля Аскер-Заде: от проститутке в ауле до любовницы главы ВТБ Олигарх-шпион. Кенес Ракишев осваивает новые амплуа Посвящаем Константину Паршину — самому подвижному захватчику украинских предприятий Юрий Рейльян и Владимир Токарев николаевцы Сергей Еремин наркотики внучке амфетамин 80-летняя нарушила карантин МОГИЛЬНЫЕ ЧЕРВИ ИМПЕРИИ АЛЕКСАНДРА ЩУКИНА: ПРОНЫРЛИВЫЙ ИЛЬДАР УЗБЕКОВ И «РОДНОЙ» ТИМУР ФРАНК Тевфик Ариф (Тофик Арифов) нескромен до вульгарности Костоломы Ольги Тимофеевой напали на депутата Елену Шувалову Вадим Ермолаев «отмылся» в карьере Вор вне закона Юрий Ериняк и его пехота FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP