Loading...

Серйозні кроки з боку НАТО можливі тільки після реформ в Україні, – ЗагороднюкПро це міністр оборони України Андрій Загороднюк заявив сьогодні, 13 лютого, під час спілкування з українськими журналістами за підсумками зустрічі міністрів оборони країн-членів НАТО у штаб-квартирі Альянсу. Очільник українського оборонного відомства мав низку двосторонніх зустрічей, зокрема з колегами із США, Великої Британії, Польщі, Латвії, Литви, Туреччини, Канади, Грузії та Угорщини. Також відбулася спільна зустріч із колегами у форматі «QUINT» і робочий сніданок на запрошення міністра національної оборони Канади за участю генерального секретаря НАТО та всіх міністрів країн-членів (29+1).

Об этом сообщает Руспрес


«Абсолютно чітко заявлено, що ми дотримуємося нашого євроатлантичного інтеграційного курсу, у нас є впевненість, що ми станемо членами НАТО. Ми працюємо над цим, проводимо постійні перемовини і консультації, яким чином це прискорити і подолати ті перешкоди, які зараз є», – сказав Андрій Загороднюк.


«Оборонна реформа, яку ми проводимо, критична на цьому шляху, – продовжив він. – Ми чітко бачимо, що тільки коли ми покажемо реальний результат – і собі, і нашим збройним силам, і нашим громадянам, експертному і міжнародному середовищу, прогрес у реформах – тільки тоді ми можемо справді розраховувати на якісь подальші серйозні кроки щодо інтеграції з НАТО і майбутнього членства. Наразі ми на правильному шляху. Звичайно, ми будемо іти далі, і я розраховую на позитивний результат».


Нагадаємо, «День» писав про перебіг і підсумки зустрічі в матеріалі «Війна в Європі – це загроза для всіх нас».


Ольга Харченко, «День»Джерело статті: “https://cometa.news/serjozni-kroki-z-boku-nato-mozhlivi-tilki-pislja-reform-v-ukraini-zagorodnjuk/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP