Loading...

Пішов з життя лауреат Нобелівської премії з медицини Стенлі Коен


Біохімік Стенлі Коен, який у 1986 році був удостоєний Нобелівської премії з фізіології або медицини, помер у віці 97 років. Як повідомляє приватний дослідницький університет Вандербільта, заслуженим і почесним професором якого був учений, він помер 5 лютого.

Об этом сообщает Футляр от виолончели

Коен отримав Нобелівську премію разом зі своєю колишньою колегою Ритою Леві-Монтальчіні. Вони були нагороджені за відкриття епідермального чинника росту і його рецептора.

"Відкриття доктором Коеном рецептора EGF докорінно змінило перспективи для мільйонів хворих на рак в усьому світі",— заявив декан Медичного факультету університету Джефф Балсер.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал з новинами технологій та культури.

Коен народився у 1922 році в Нью-Йорку, в 1943 році він закінчив Бруклінський коледж, де спеціалізувався на хімії і біології. У 1948 році вчений отримав докторський ступінь з біохімії в Мічиганському університеті.

Вважається, що історія генної медицини почалася в 1972 році, коли Коен разом з біологом Гербертом Бойером виявили явище кон’югації, тобто прямого перенесення фрагментів ДНК від однієї бактерії кишкової палички до іншої при безпосередньому контакті цих клітин.


Джерело статті: “https://dt.ua/TECHNOLOGIES/pishov-z-zhittya-laureat-nobelivskoyi-premiyi-z-medicini-stenli-koen-338011_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP