Loading...

Останній рік для пам’ятників Леніну

Пам’ятник Леніну в с.Залізничне
Фото: надане Вадимом Поздняковим
Пам’ятник Леніну в с.Залізничне

Напевно найбільш унікальною є проблема пам’ятників Леніну у Болградському районі Одеської області. Їх там лишилось п’ять. У селах Виноградівка, Залізничне, Калчева, Голиця та Владичень.


У цих селах проживають болгари та гагаузи, яким чомусь довподоби радянський ідол, тому перед сільськими радами вищевказаних сіл можна досі побачити "вождя". І ні УІНП, ні СБУ, ні ОДА, ні Національна поліція нічого зробити не змогли, при всьому бажанні. Бо процес дозволяють саботувати місцеві феодали.


В Одесской области обнаружили семь памятников Ленину и один Карлу Марксу


На Одещині ще одне невеличке погруддя лишилось на околиці села Затишшя Захарівського району. Ще три — на закритих територіях у місті Одеса (авіазавод, дитяча дорожня лікарня, завод ім.К.Лібкхнехта).


Пам’ятник Леніну в с.Виноградівка
Фото: надане Вадимом Поздняковим
Пам’ятник Леніну в с.Виноградівка

Унікальний пам’ятник також зберігся у селі Веселий Поділ на Полтавщині. Він виглядає доволі занедбано і кумедно, сподіваюсь, що у такому вигляді його перевезуть до музею.


А ось у санаторії "Сосновий Бір", що у Зіньківському районі Полтавщини — Ілліча пильно бережуть. І жодні запити від державних інституцій їх не хвилюють.


Ще один — зберігся на території заводу НКМЗ у Краматорську.


Унікальний Володя Ульянов — школяр лишився у місті Немирів на Вінниччині у одному з міських парків.


Памятник Леніну в с.Голиця
Фото: надане Вадимом Поздняковим
Памятник Леніну в с.Голиця

Ще двох вождів, керівництво дитячого табору "Орлятко" у селі Генічеська Гірка, що на Херсонщині замість того, аби демонтувати — загорнуло у сміттєві пакети.


І ще три Іллічі стоять на територіях колишніх заводів у Харкові та Дніпрі. У Дніпрі на вулиці Кисневій 3-а. У Харкові на території колишньої взуттєвої фабрики та колишнього заводу Енергоресурс.


Ймовірно, що цей рік буде останнім — коли пам’ятник Леніну можна буде побачити не в музеї.


В Днепропетровской области памятник Ленину продали за полмиллиона гривен


Ми цьому максимально посприяємо.


Пам’ятник Леніну в c.Калчева
Фото: надане Вадимом Поздняковим
Пам’ятник Леніну в c.Калчева

Джерело статті: “https://ukr.lb.ua/blog/vadym_pozdniakov/448211_ostanniy_rik_pamyatnikiv_leninu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP