Loading...

Глобальне потепління може знищити 85% виноробних регіонів у світі

Глобальне потепління може знищити 85% виноробних регіонів у світі

Глобальне потепління загрожує знищенню виноробних регіонів у світі. Так, як температура повітря на Землі підвищиться на 2 °С, це скоротить їхню кількість в половину, на 4 °С — на 85%.

Об этом сообщает http://moscowstreets.net

Про це йдеться в дослідженні міжнародної групи вченних, опублікованому в журналі Proceedings of the National Academy of Sciences, інформує hromadske.ua.

Науковці вивчили 11 сортів винограду і їх здатність до адаптації: «каберне совіньйон», «шардоне», «мерло», «піно-нуар», «рислінг» й інші популярні різновиди.

Для кожного з сортів розробили модель, яка здатна передбачити, чи виноград зможе адаптуватися до різних сценаріїв кліматичних змін: потепління на 0,5, два і чотири °С. З’ясувалось, що при будь-якому з варіантів втрати сільського господарства будуть очевидними. Найбільше постраждають регіони з теплим кліматом: Італія, Іспанія та Австралія.

Водночас науковці зазначають, що деяким сортам винограду, з якого вироблять вино, все ж вдасться адаптуватися до більш спекотного клімату.Джерело статті: “http://gazetavv.com/news/world/1580303192-globalne-poteplinnya-mozhe-znishchiti-85-vinorobnih-regioniv.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP