Loading...

Україна готова до "промислового безвізу" з ЄС – Гончарук

Гончарук зустрівся з Боррелем у Брюсселі

Київ повністю виконав своє "домашнє завдання" для початку переговорів щодо угоди між Україною та Євросоюзом про оцінку відповідності та прийняття промислової продукції ("промислового безвізу").

Об этом сообщает http://moneynetnews.com

Про це під час зустрічі з високим представником ЄС із питань зовнішньої політики та безпеки Жозепом Боррелем у Брюсселі заявив прем’єр-міністр України Олексій Гончарук, повідомляє пресслужба уряду.

"Останнім був закон про зменшення тиску на бізнес із боку органів ринкового нагляду. Парламент ухвалив його ще в грудні, а 26 березня він набуде чинності. Ми розраховуємо, що ЄС найближчим часом направить до України попередню оціночну місію для оцінки готовності інфраструктури та законодавства України до початку перемовин і подальшого підписання угоди", – сказав прем’єр.

14 листопада 2019 року директор зовнішньополітичної служби ЄС, відповідальний за "Східне партнерство", Люк Девінь заявив, що Євросоюз не гарантував Києву підписання угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції, або так званого "промислового безвізу".

На початку січня 2020 року віце-прем’єр України з питань євроінтеграції Дмитро Кулеба заявив, що допускає підписання 2020 року першого договору в межах цієї угоди.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-ukrajina-gotova-do-promislovogo-bezvizu-z-jes-goncharuk-1484715.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP