Loading...

У Білій Церкві відбудеться обласний етап Всеукраїнського конкурсу «Космічні фантазії»

Borovyk-Angelina-Parad-planet

Про це повідомляє Центр творчості дітей та юнацтва Київщини.


Учасники конкурсу поділяються на дві вікові категорії:


  • молодша (віком 8-12 років);
  • старша (віком 13-16 років).


Конкурс проводиться у таких номінаціях:


Жанри: казка, повість, поезія, п’єса, пісня, есе (авторське міні-дослідження), нарис, інтерв’ю, репортаж (у т.ч. фото- , теле- , радіорепортаж) .


Об’єм друкованого тексту – 10-12 сторінок


Правила оформлення текстів: шрифт основного тексту – Times New Roman, розмір шрифту основного тексту 14 пт, міжрядковий інтервал 1,5 рядка, відступ першого рядка абзаца 1,25 см, вирівнювання тексту по ширині, автоматичне розставлення переносів включено, нумерація сторінок вгорі посередині, поля ліворуч – 3 см, праворуч – 1,5 см, знизу і зверху – по 2 см.


Текст роботи має бути написаний грамотно, без орфографічних, пунктуаційних та стилістичних помилок.


Жанри: живопис, графіка, естамп, комікси.


Розглядаються роботи, розміром формату А2, виконані в будь-якій техніці, що відображають як реальні картини космічного простору, авіаційної і ракетної техніки, так і уявлення дітей про них або інопланетні системи, позаземні цивілізації. Малюнки на жорстку основу не клеїти і не згортати.


Види декоративно-прикладного мистецтва:


Вишивка, бісероплетіння, в’язання, ткацтво, килимарство, валяння (фелтінг), аплікація, декупаж, обробка шкіри, лозоплетіння, різьблення, писанкарство, вибійка, кераміка, витинанка, флористика, гравіювання, художнє кування, декоративний розпис, батик, художнє литво, карбування.


Тематика: цікаві природні явища, небесні об’єкти. Формат: MPEG, AVI.


Електронні роботи, виконані за допомогою комп’ютерних програм. Приймаються роботи тільки у форматі JPEG із роздільною здатністю – 300 dpi. Розмір файлу не повинен перевищувати 10 MБ.


Музична композиція «Музика Всесвіту».


Гімн планети Марс.


Аудіо, mp3 формат твору до 4 хвилин.


Вказана кількість робіт подається в кожній віковій категорії.


Вимоги до конкурсних робіт:


До участі в конкурсі подаються роботи на космічну тематику, які є оригінальним, не скопійованим творчим доробком, який раніше ніде не виставлявся, або є результатом досліджень, спостережень і міркувань авторів в обраних ними жанрі або техніці.


Робота має бути викладена українською мовою.


У роботі вказуються використані джерела (книги, періодичні видання, адреси сайтів тощо).


Для участі у конкурсі необхідно подати анкету-заявку заповнену в google-формі за наступним посиланням: https://forms.gle/U7WkasgjjMpqoZJPA


Кращі роботи надсилаються до оргкомітету для участі у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії» та авторам не повертаються.


Переможці та призери ІІІ Всеукраїнського етапу конкурсу нагороджуються дипломами Українського молодіжного аерокосмічного об’єднання «Сузір’я», цінними подарунками та іншими формами заохочення.


Експонати будуть представлені у Білоцерківському краєзнавчому музеї.


Детальнішу інформацію про умови конкурсу «Космічні фантазії» можна дізнатись за посиланням.Джерело статті: “http://zerkalo.mk.ua/novini/u-bilij-cerkvi-vidbudetsya-oblasnij-etap-vseukraїnskogo-konkursu-kosmichni-fantaziї.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP