Loading...

Адвокат Добровинський заявив, що був останньою людиною, із якою спілкувався Березовський

Березовського знайшли мертвим у Великобританії у 2013 році

Адвокат Олександр Добровинський заявив у інтерв’ю "Комсомольськой правде", оприлюдненому 28 січня, що був останньою людиною, із якою спілкувався російський бізнесмен Борис Березовський.

Березовського знайшли мертвим у Великобританії у 2013 році.

Добровинський розповів, що "знав Березовського в різні часи".

Адвокат додав, що протягом останніх днів свого життя російський бізнесмен, "звісно, був у депресії". Він зазначив, що розмовляв із Березовським телефоном "за півтори години до його смерті". Добровинський заявив, що факт самогубства Березовського був для нього "очевидним", а депресію російського бізнесмена можна пояснити тим, що в нього до кінця життя "спорожніли кишені", було безліч боргів, також його кинула дівчина.

Березовський був радянським та російським підприємцем, політиком і вченим. Із 2000 року він був політичним опонентом президента Росії Володимира Путіна. Із 2001-го він був у розшуку за обвинуваченням у шахрайстві, відмиванні грошей, спробі насильницького захоплення влади. Із 2003 року Березовський проживав у Великобританії у статусі політичного біженця.

Тіло 67-річного Березовського знайшли у березні 2013 року в його будинку у Великобританії. Головна версія слідства – самогубство. Бізнесмена поховано на кладовищі у британському графстві Суррей.

У 2018 році старша донька Березовського Єлизавета заявила, що її батька могли цькувати, щоб усім здавалося, нібито він був у депресії, і вбити з імітацією самогубства.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/worldnews/-advokat-dobrovinskij-zajaviv-shcho-buv-ostannoju-ljudinoju-z-jakim-spilkuvavsja-berezovskij-1484594.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP