Loading...

Прогноз погоди для жителів Київщини на 29-те січня

Фото з мережі Інтернет Фото з мережі Інтернет

На Київщині та в столиці 29 січня очікується різка змінна погоди. Протягом буде хмарно, а також очікуються опади у вигляді мілкого снігу. Температура повітря буде +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень +2⁰…+3⁰. Вітер західний з швидкістю 2-3 метри за секунду. Вранці туман


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина".


На півдні області (Кагарлицький, Рокитнянський, Миронівський, Богуславський, Таращанський, Ставищенський, Тетіївський, Володарський, Сквирський та Білоцерківський райони) протягом дня триматиметься хмарна погода з опадами у вигляді снігу. Стовпчики термометрів покажуть +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень +1⁰…+3⁰. Вітер західний до 4 метрів за секунду.


На півночі області (Поліський, Іванківський, Вишгородський та Бородянський райони) вранці стоятиме густий туман. Температура повітря +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень повітря прогріється до +3⁰…+4⁰. Очкується сніг.


Підписуйтеся на офіційну сторінку порталу "Моя Київщина" у Facebook.


У центрі області (Києво-Святошинський, Броварський, Бориспільський, Обухівський та Васильківський райони) вітер західний з поривами до 3 метрів за секунду. Температура повітря буде +1⁰…+2⁰ вночі та +1⁰…+3⁰ вдень. Прогнозуються опади у вигляді мокрого снігу.


На заході області (Фастівський та Макарівський райони) вранці на дорогах можлива ожеледиця. Газова оболонка атмосфери буде +2⁰…+3⁰ вдень та +1⁰…+2⁰ вночі. Пориви вітру до 3 метри за секунду. Сніг.


На сході області (Згурівський, Баришівський, Яготинський та Переяславський райони) небо затягнеться хмарами та піде сніг. Повітря прогріється до +1⁰…+2⁰ вночі, а вдень +2⁰…+3⁰.


У Києві протягом дня стоятиме хмарна погода. Температура повітря буде в межах +1⁰…+2⁰ вдень та +3⁰…+4⁰ вночі.
Джерело статті: “http://mykyivregion.com.ua/2020/01/28/prognoz-pogodi-dlya-zhiteliv-kiyivshini-na-29-te-sichnya/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP