Loading...

Коронавірус "подбав": Ціни на нафту чекає рекордне падіння

Вплив коронавіруса на споживання нафти може виявитися більш сильним, ніж спалах атипової пневмонії (2003 рік).​

Очікується рекордне падіння ціни на нафту через коронавірус 2019 nCoV, що поширюється з Китаю. Так, Brent, за прогнозами експертів, втратить у вартості до 54 доларів за барель і нижче, інформують із посиланням на Bloomberg.

Об этом сообщает http://buyexpert.net

Аналітики, опитані агентством, стверджують, що, крім коронавіруса, на котирування вплине скорочення видобутку сировини країнами ОПЕК +. Джефрі Холлі, аналітик OANDA в Сінгапурі переконаний, що ціна марки WTI може впасти до $ 46- $ 49 за барель, а Brent знизиться до $ 54 за "бочку" і нижче. У свою чергу, аналітик VI Investment Уїлл Сангчіль Юн переконаний, що вплив коронавіруса на споживання нафти може виявитися більш сильним, ніж спалах атипової пневмонії (2003 рік).Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/ecomomic/koronavirus-podbav-tsiny-na-naftu-chekaie-rekordne-padinnia-313411.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP