Loading...

ЄС розширив антиросійські санкції, кількість жертв коронавірусу в Китаї перевищила 100. Головне за день

Головні події вівторка

ЄС розширив антиросійські санкції

Об этом сообщает http://load-bit.net

Європейський союз опублікував рішення внести до санкційного списку прізвища сімох осіб, причетних до незаконних виборів у вересні 2019 року в анексованому Криму. Санкції вводять щодо "голови Ради міністрів Криму" Юрія Гоцанюка, "виконувача обов’язків губернатора Севастополя" Михайла Развожаєва, "голови законодавчих зборів Севастополя" Володимира Немцева, членкині Ради Федерації РФ "від Криму" Катерини Албатаєвої і трьох "членів виборчих комісій" у Севастополі – Сергія Даниленка, Лідії Басової, Катерини Пиркової.

Гоцанюк заявив, що "з іронією" сприйняв внесення його прізвища до санкційних списків Європейського союзу. Развожаєв сказав журналістам, що зарубіжних активів у нього "ніколи не було", тому заморожування активів його "не хвилює".

Кількість жертв нового коронавірусу в Китаї перевищила 100

У Китаї від вірусної пневмонії, зумовленої новим коронавірусом, померли 107 осіб, кількість хворих у всьому світі перевищила 4,4 тис. 63 людей медикам удалося вилікувати.

У Міністерстві охорони здоров’я України заявили, що випадки коронавірусу, окрім Китаю, було зареєстровано у 12 країнах.

У МЗС України повідомили, що українців серед інфікованих коронавірусом у Китаї поки не виявили. У Міністерстві додали, що в Україні всі чотири випадки підозри на коронавірус 2019-nCoV не підтвердилися.

У Гонконзі заявили, що розробили вакцину від коронавірусу.

"Нафтогаз" установив нову ціну на газ для населення

У січні 2020 року оптова ціна на природний газ для населення становитиме 4,65 грн за кубометр, що на 25% менше, ніж у січні 2019 року, повідомила пресслужба НАК "Нафтогаз".

Скандал із першим заступником голови ДБР

Перший заступник директора Державного бюро розслідувань Олександр Бабіков, який раніше працював в адвокатському об’єднанні Aver Lex, заявив, що ніколи не представляв інтереси експрезидента України Віктора Януковича, зокрема під час розслідування справ Майдану.

Видання Bihus.info, посилаючись на джерело у ДБР, заявило, що Бабіков почав ознайомлюватися з роботою відомства задовго до того, як його було призначено на посаду першого заступника директора ДБР.

Прокурор Офісу генпрокурора Яніс Сімонов, який представляв сторону обвинувачення у справі Януковича, сказав, що Бабіков дійсно захищав інтереси Януковича в суді.

ПАРЄ відновила процедуру моніторингу Польщі за порушення умов членства в Раді Європи

Парламентська асамблея Ради Європи ухвалила резолюцію про відновлення моніторингу Польщі як країни, яка системно порушує умови членства у РЄ. Резолюція присвячена судовій реформі в Польщі. У документі йдеться, що ця реформа "суперечить європейським нормам і стандартам".

Комітет ПАРЄ з моніторингу закликав Варшаву переглянути пакет реформ, оскільки ця ініціатива "завдає серйозної шкоди незалежності судової системи та верховенства права у країні".

Кабмін скасував дублювання e-декларацій у паперовому вигляді

Кабінет Міністрів скасував обов’язкову для державних органів процедуру дублювання електронних декларацій у паперовій формі та передання пакета паперових документів у податкову.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-jes-rozshiriv-antirosijski-sanktsiji-chislo-zhertv-koronavirusa-v-kitaji-perevishchilo-100-golovne-za-den-1484696.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP