Loading...

Сурков торгується з Путіним, Зеленський розфрендив Гончарука. Головне з Telegram-каналів

Джерело анонімного Telegram-каналу стверджує, що майбутнє Суркова (праворуч) буде визначено на зустрічі з Путіним

Редакція звертає увагу читачів, що багато популярних Telegram-каналів анонімні, а опубліковану в них інформацію важко верифікувати.

Об этом сообщает http://curyinthecity.com

Референдум про особливий статус Донбасу

Джерело Telegram-каналу "Резидент" стверджує, що в Офісі президента "обговорюють варіант проведення всеукраїнського референдуму про особливий статус Донбасу".

"[Помічник президента України] Андрій Єрмак вважає, що це може дати додаткову легітимність мирним ініціативам президента", – повідомляють у пабліку.

Про те, що домовленості між Україною та Росією щодо врегулювання конфлікту на Донбасі може бути винесено на всеукраїнський референдум, глава Офісу президента Андрій Богдан говорив ще у травні 2019 року.

МУЛЬТИМЕДІА

Сурков торгується з Путіним

Telegram-канал "Легитимный", посилаючись на неназване джерело у Кремлі, повідомляє, що найближчим часом має відбутися зустріч президента РФ Володимира Путіна з його помічником Владиславом Сурковим, який нібито подав у відставку наприкінці минулого тижня.

"Сурков нікуди поки не пішов. Путін поки не підписав його заяви про відставку. Усе це – гра Суркова на випередження. Джерело пояснює цей хід Суркова так: [Владислав Юрійович] не захотів бути в підпорядкуванні у [віцепрем’єра РФ Дмитра] Козака і зараз торгує в Путіна для себе "незалежність", – ідеться в повідомленні.

Є велика ймовірність, що Сурков "не припинить займатися українським напрямом", стверджує Telegram-канал.

МУЛЬТИМЕДІА

Зеленський не збирається звільняти Авакова

Джерело Telegram-каналу "Резидент" в Офісі президента вважає, що міністру внутрішніх справ Арсенові Авакову "не варто перейматися щодо відставки". “Президент повністю довіряє Авакову. Інша річ – креатури міністра в регіонах. Щодо них є низка питань", – стверджує "Резидент".

МУЛЬТИМЕДІА

Зеленський розфрендив Гончарука

Telegram-канал "Темный рыцарь" звернув увагу, що модератори акаунту президента України Володимира Зеленського у Facebook видалили позначку, яку поставив на сторінку глави держави прем’єр-міністр Олексій Гончарук.

"Після публікації "плівок Гончарука" президент моментально видаляє позначки себе зі сторінки прем’єр-міністра. Конфлікту немає, кажете? До речі, раніше у Facebook їхні сторінки дружили, тепер – ні, прем’єр усього лише серед підписників у президента", – ідеться в повідомленні.

МУЛЬТИМЕДІА

Автори пабліка вважають, що Facebook-сварка – наслідок публікації аудіозаписів, на яких, імовірно, прем’єр каже, що у президента "дуже примітивне розуміння економічних процесів". Минулого тижня в анонімних Telegram-каналах повідомляли, що через оприлюднення цих розмов Зеленський дистанціювався від Гончарука.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/politics/-surkov-torgujetsja-z-putinim-zelenskij-rasfrendil-goncharuka-golovne-z-telegram-kanaliv-1484690.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Посвящаем Константину Паршину — самому подвижному захватчику украинских предприятий Юрий Рейльян и Владимир Токарев николаевцы Сергей Еремин наркотики внучке амфетамин 80-летняя нарушила карантин МОГИЛЬНЫЕ ЧЕРВИ ИМПЕРИИ АЛЕКСАНДРА ЩУКИНА: ПРОНЫРЛИВЫЙ ИЛЬДАР УЗБЕКОВ И «РОДНОЙ» ТИМУР ФРАНК Тевфик Ариф (Тофик Арифов) нескромен до вульгарности Костоломы Ольги Тимофеевой напали на депутата Елену Шувалову Вадим Ермолаев «отмылся» в карьере Вор вне закона Юрий Ериняк и его пехота FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт Людмила Демченко: канцелярская крыса в налоговой лишь бы во власть Алексей Муляренко: куда угодно Атлетик Більбао Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Президент Беларуси Наиля Аскер-Заде передала компромат на Путина западным спецслужбам Бакай Банк Егор Терентьев Безлюдный центр Бериславський район Захаров Игорь
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP