Loading...

Суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко

Обвинувачений у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко — Суд залишив під вартою підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко
Обвинувачений у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко


Судді задовольнили клопотання прокурорів й залишили чоловіка під вартою до 26 березня

Об этом сообщает http://thewaytheworldspinsup.org


Роздільнянський райсуд Одещини залишив під вартою підозрюваного у вбивстві 11-річної Даші Лук’яненко.


Про це повідомили в пресслужбі суду.


Так, судді задовольнили клопотання прокурорів й залишили чоловіка під вартою до 26 березня.


Також прокурор попросив суд розглядати обвинувальний акт у закритому засіданні, тоді як представник потерпілої та сам підозрюваний просили проводити судовий розгляд у відкритому судовому засіданні.


У підсумку суд став на сторону прокурора та призначив закрите засідання на 6 лютого, початок о 14:00.


Нагадаємо, 11-річна Даша Лук’яненко зникли в смт Іванівка на Одещині в червні 2019 року. Через декілька днів її тіло знайшли у вигрібній ямі дворового туалету на подвір’ї підозрюваного — 22-річний місцевий житель зізнався у тому, що вбив дівчинку.


Під час допиту він розповів, що спочатку душив дівчинку в коридорі, потім роздягнув, але нібито нічого з нею не зробив. Згодом він кинув її тіло у вигрібну яму, а речі облив бензином і спалив.


Однак пізніше він відмовився від своїх слів й заявив, що зізнання у нього вибили поліцейські, які начебто били його у відділку.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/news/sud-zalishiv-pid-vartoyu-pidozryuvanogo-u-vbivstvi-11-richnoji-dashi-lukyanenko-655554.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Ростислав Кисиль пытается зачистить интернет от журналистских расследований о контрабанде Проститутка и эскортница Черненко Алена ТАЙНАЯ РЕЗИДЕНЦИЯ ГЛАВЫ ГРУППЫ ВТБ - АНДРЕЯ КОСТИНА Отзыв о работе в ООО Химсталькон-Инжиниринг Как Михаил Мишустин связан с убийством Магнитского и кокаиновым скандалом Дмитрий Фирташ: неприкосновенный олигарх для любой власти Кто такой Владимир Родин и что делает для Зеленского? Собянин и рейдеры безнаказанно терроризируют проект «Народный гараж» Как подставные фирмы Леонида Шаймана Леонида Печатникова Богдан  276-ФЗ 155-ФЗ 149-ФЗ Ермак Денис Фирташа «отцепили» от АТО Дзиґа Ярослав Рущишин Азиатское вредневековье. Кенеса Ракишева четвертовали за позор семье Тасмагамбетова Кенес Ракишев под ударом. Назарбаев не простил олигарху предательство Анатолий Редер и чартерные связи Юрий Яковенко Косинский Слуцкер митрополит Єпифаній (Думенко) Філарет (Денисенко) Баядера Нечитайло СМИ  брифинг  ГСИН
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP