Loading...

Стало відомо про важливе нововведення в "Борисполі" через коронавірус у Китаї

З неділі, 26 січня, у міжнародному аеропорту "Бориспіль" (Київ) запровадять посилені заходи безпеки через епідемію атипової пневмонії, яку викликає смертельний коронавірус, перший випадок ураження яким було зафіксовано в Китаї.

Об этом сообщает http://pointcoinstar.com


Про це повідомили на Facebook-сторінці Міністерства охорони здоров’я.


Відтепер усім пасажирам, які прилітають рейсами із Китаю, будуть вимірювати температуру тіла. Робитимуть це за допомогою спеціальних інфрачервоних термометрів. Фахівціd санітарно-карантинного підрозділу вже укомплектовано ними.У міністерстві вважають, що у випадку коронавірусу саме скрінінг температури тіла допомагає вчасно виявити інфікованих людей, ізолювати їх у медичні заклади та розпочати невідкладне лікування.Як інформував "Апостроф" раніше, у Міністерстві охорони здоров’я України оцінили ризик завезення коронавірусу в країну як середній. Як відомо, від вірусу вже померло щонайменше 25 людей.


Тим часом чемпіонський бій у напівсередній ваговій категорії між українським боксером Віктором Постолом і американцем Хосе Раміресом було скасовано через епідемію атипової пневмонії у Китаї.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/kiev/2020-01-25/stalo-izvestno-o-vazhnom-novovvedenii-v-borispole-izza-koronavirusa-v-kitae/186631”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP