Loading...

Демократи вважають, що у слуханнях з імпічменту важливіші свідчення Болтона, ніж Байдена-молодшого


Республіканці в Сенаті запропонували "обмін": у відповідь на свідчення Болтона, який не заперечує проти засвідчення на процедурі імпічменту, вони хотіли б почути сина Джо Байдена — Хантера Байдена. Однак демократи проти, оскільки вважають, що він не має ніякого відношення до цієї справи.

Відповідні заяви озвучили в середу кілька високопоставлених демократів у Конгресі США, передає Укрінформ з посиланням на The Hill.

"Ідею пропонували республіканські консерватори, які аргументували її так званою "взаємністю свідків". Але демократи відкинули будь-які обговорення, заявивши, що союзники Трампа вимагають свідка, який не має відношення (до дій президента – ред.) в обмін на того, хто володіє інформацією з перших рук про те, що робив Трамп", — зазначає видання.

У цьому зв’язку лідер демократичної меншості Сенату Чарльз Шумер заявив, що "свідки повинні мати щось спільне" і свідчити в контексті висунутих президенту звинувачень у процесі імпічменту.

Голова Комітету з питань розвідки Палати представників, який є також одним із семи менеджерів з імпічменту, Адам Шифф, зі свого боку, назвав "невідповідною" пропозицію республіканців заслухати сина Джо Байдена. "Це не схоже на якийсь безглуздий торг", — підкреслив законодавець.

Сенатор від демократів Кріс Ван Голлен взагалі звинуватив президента у спробах створити шоу. "Перенесення уваги на Гантера Байдена просто відповідає загальній схемі, яку просуває Трамп", — зауважив сенатор.

Як повідомлялося, у середу в американському Сенаті проходить другий день судових слухань у справі щодо імпічменту президента США.

Президент України Володимир Зеленський впевнений, що зробив все можливе, щоб побудувати гарні стосунки з президентом Сполучених Штатів Америки Дональдом Трампом. Про це глава України заявив в інтерв’ю The Times of Israel.

Коментуючи імпічмент Трампа, Зеленський підкреслив, що не зробив нічого протизаконного.

"Я не робив нічого нелегального. У мене були телефонні переговори з президентом Сполучених Штатів. Я зробив те, що міг, як президент України, щоб мати гарні, надійні і міцні взаємини з одним з наших стратегічних партнерів, Сполученими Штатами Америки", — підкреслив Зеленський.

За словами українського президента, він робить все можливе, щоб уникнути участі України в політичній ситуації США.


Джерело статті: “https://dt.ua/WORLD/demokrati-vvazhayut-scho-u-sluhannyah-z-impichmentu-vazhlivishe-pokazannya-boltona-nizh-baydena-molodshogo-336394_.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP