Loading...

"Поплутав берега"- Верховний Отаман Долуда

"Попутал берега"- Верховный Атаман Долуда

Отаман Всеукраїнського козацького товариства Микола Долуда запропонував доповнити поправки до Конституції, зокрема, в ст. 132, поняттям про козачої міліції

Об этом сообщает http://banksta.top

"Попутал берега"- Верховный Атаман Долуда

Рада Отаманів Росії обурений безотвественными заявами, Верховного отамана Долуды з приводу зміни Конституції Росії.

Отаман Всеукраїнського козацького товариства Микола Долуда запропонував доповнити поправки до Конституції, зокрема, в ст. 132, поняттям про козачої міліції. Повідомляється про його заяві публікації Znak.com.

“Жене дуру”, інакше і не сказати – коментує представник Ради Отаманів Росії, генерал ФСК, Керівник Козачої Контррозвідки , Геннадій Ковальов – невже нічого розумного придумати не міг, він би ще Козачу Прокуратуру запропонував!

Ні один козак його не підтримає! Жоден житель Росії! Інакше як ідеологічної диверсією проти Президента РФ це назвати не можна. Знає адже, що поправки до Конституції будуть пропонуватися на голосування пакетом, а з такою поправкою мільйони жителів проголосують проти!
Сподіваємося що отаман Долуда одумається і зніме свою пропозицію, а то ще пара таких “выкидонов” і все розумне що запропонував Президент Росії Володимир Путін буде скомпрометированно.

Козаки радять отаману Далуде піти служити в ППС, де він вже зараз зможе охороняти порядок на законній підставі, якщо його не влаштовує посаду отамана Всеросійського Козачого Товариства, а Конституцюпость залишить у спокої.

Валерій Розанов Служба Козачої Інформації ЦФО

РІК Кримський Міст


Джерело статті: “http://povin.com.ua/270460-25-01.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP