Loading...

Президент ЄБРР на зустрічі із Зеленським назвав Україну серед найпріоритетніших країн у регіоні

Глава ЄБРР на зустрічі із Зеленським у Давосі висловив задоволення прогресом реформ в Україні

Президент Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) Сума Чакрабарті на зустрічі з українським президентом Володимиром Зеленським на полях Всесвітнього економічного форуму в Давосі назвав Україну серед найпріоритетніших країн у регіоні, повідомила 22 січня пресслужба глави Української держави.

Зеленський подякував президенту ЄБРР за портфель проєктів в Україні 2019 року в розмірі €1,115 млрд.

"Я дуже радий, що наша конструктивна співпраця дає такі результати. І маю надію, що це стане нашим новим нормальним рівнем співробітництва... Це мета, яку ми з вами ставили перед собою на нашій першій зустрічі", – зазначив президент України.

Глава ЄБРР висловив задоволення прогресом реформ в Україні. Він назвав Україну "серед топтрійки пріоритетних у регіоні".

"Міжнародна фінансова структура розглядає можливості для нових проєктів в Україні", – указано в повідомленні.

Зеленський зустрічався з делегацією ЄБРР у червні 2019 року. Український президент запевнив Чакрабарті в готовності української влади розвивати співпрацю.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-prezident-jebrr-na-zustrichi-iz-zelenskim-nazvav-ukrajinu-sered-najbilsh-prioritetnih-krajin-v-regioni-1483920.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP