Loading...

Вадим Альперін вийшов iз СIЗО, але залишиться в браслетi


Вчора, 23 січня, відбулося судове засідання у справі Вадима Альперіна. Вiдомому одеському бiзнесменові продовжено запобiжний захiд у виглядi носiння електронного браслету строком на 60 дiб: до 23 березня цього року. Таке рiшення було прийняте слiдчим суддею Вищого антикорупцiйного суду, про що сьогоднi вночi повiдомила прес-служба ВАКС.

Відзначимо, що раніше Альперiну обрали запобіжний захід у вигляді утримання під вартою з альтернативою внесення застави в розмірі 70 млн грн, яку підозрюваний вніс, завдяки чому вийшов зi Слідчого ізолятору.

Та бiзнесмена помістили під домашній арешт із зобов’язанням не залишати місце свого проживання і носити електронний браслет, щоб правоохоронці були вспромозі постійно відстежувати його переміщення.

Нагадаймо, що в межах досудового розслiдування детективами Нацiонального Антикорупцiйного Бюро було затримано 10 осiб, в тому числi, 7 спiвробiтникiв органiв митного контролю, серед яких – заступник начальника Київської міської митниці Сергій Тупальский. Всім оголосили підозру. Згодом затримали і Альперiна – особу, яку, під час свого першого візиту в Одесу на посадi голови держави, Президент України Володимир Зеленський назвав “хрещеним батьком контрабанди”.

Затримані підозрюються в скоєнні злочинів, пов’язаних з махінаціями із розмитнення товарів, що імпортуються в Україну, які завдали збитків інтересам держави на суму понад 80 мільйонів гривень.

Також Вищий антикорупційний суд наклав арешт на майно Вадима Альперіна.

© Незалежні Новини


Джерело статті: “http://navarti.in.ua/0120033-vadim-alperin-viishov-iz-sizo-ale-zalishitsia-v-brasleti.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP