Loading...

Неточності в трудовій книжці: як отримати пенсію у випадку втрати стажу

Часом українці зіштовхуються із проблемою невнесення в трудову книжку запису про стаж, або ж з іншими неточностями. У Пенсійному фонді України розповіли, як виправити цю ситуацію та повернути собі законні виплати.

Об этом сообщает http://bravica.org

Так, на “гарячу лінію” ПФУ звернувся пенсіонер з Києва Микола Володимирович. Чоловікові не зарахували два роки стажу, коли він в 90-х роках працював на спільному українсько-словацькому підприємстві. Через неточності в трудовій книжці пенсіонер не може тепер отримати виплати, на які має право. Помилку чоловік помітив через два дні, її відразу виправили, поставили дві печатки, зробили напис “Виправленому вірити”, але в Пенсійному фонді все одно кажуть, що цього недостатньо.

“Якщо виправлення зроблено з порушенням законодавчих норм, тоді ми безсилі. В такому випадку треба знайти двох свідків, які працювали з вами і мають правильно оформлені трудові книжки. Якщо ж таких людей немає, то вирішити питання позитивно навряд чи вдасться”, – прокоментувала ситуацію заступник директора департаменту пенсійного забезпечення Пенсійного фонду України Галина Мастюгіна.


Джерело статті: “https://naberejna.com.ua/7456-netochnost-v-trudovy-knizhc-yak-otrimati-pensyu-u-vipadku-vtrati-stazhu.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP