Loading...

Кабмін прийняв важливе рішення щодо пенсій для українців: опубліковано документ

Уряд України від 24 січня затвердив бюджет пенсійного фонду на 2020 рік. Обсяги фінансування ПФ складуть 172 567,3 мільйона гривень.

Об этом сообщает http://karaulny.top


Про це повідомив глава уряду Олексій Гончарук. Він уточнив, що бюджет ПФ на 2020 рік є збалансованим.


У свою чергу в ПФ відзначають, що за станом на початок року в країні налічується 11,3 мільйона людей, які отримують пенсії. В середньому розмір виплат становить 3082,98 гривні.


Відповідно до опублікованого виданням РБК-Україна документу, власні доходи Пенсійного фонду в 2020 році складуть 301,8 мільярда гривень. На покриття дефіциту коштів ПФ і на виплату пенсій виділять 146,8 мільярда гривень.Виходить, що загальні доходи передбачені в сумі 448,6 мільярда гривень, а витрати — 448,4 мільярда гривень.


Нагадаємо, що у Верховній Раді розглянуть законопроект, який може зобов’язати українців відкладати собі на старість.


Джерело статті: “https://apostrophe.ua/ua/news/society/2020-01-24/kabmin-prinyal-vajnoe-reshenie-po-pensiyam-dlya-ukraintsev-opublikovan-dokument/186538”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP