Loading...

Кашель і паніка: у київському метро розпилили невідому речовину

Надзвичайна подія сталася на ескалаторі — Кашель і паніка: у київському метро розпилили невідому речовину
Надзвичайна подія сталася на ескалаторі
Близько десятка людей постраждали від розпилення невідомої речовини


У понеділок, 22 жовтня, у столичному метрополітені сталася надзвичайна ситуація. Близько десятка людей постраждали від розпилення невідомої речовини.


На станції «Площа Льва Толстого» люди спускались ескалатором на платформу, аж раптом в них почало дерти у горлі, стало важко дихати і почався сильний кашель та запаморочення, повідомляє ТСН.


За словами очевидців, здійнялась паніка, люди побігли проти руху ескалатора. Дехто перестрибував на інші сходи, що рухалися вгору. Жодного запаху не було.За версією правоохоронців, компанія підлітків бавилась із газовим балончиком і розпилила його вміст. Наразі їх розшукують.


Метрополітен працює у штатному режимі. Тим, хто закашлявся і перелякався, нагорі першу допомогу надали медики.


«Кашель. Ти не можеш дихати і одразу миттєво потреба кашляти, відкашлювати, що в тебе у легенях. Паніка виникла. Зараз я відчуваю себе абсолютно нормально», — каже одна з постраждалих.


Джерело статті: “https://glavcom.ua/kyiv/news/kashel-i-panika-u-kijivskomu-metro-rozpilili-nevidomu-rechovinu-538373.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP