Loading...

В Україні – 20 мільйонів жінок і 17 мільйонів чоловіків


На підконтрольній українському уряду території станом на 1 грудня 2019 року живе 37 мільйонів 289 тисяч осіб. Без урахування окупованих територій та громадян України, які живуть за кордоном.

Об этом сообщает http://vnk2.top


Про це повідомили на брифінгу міністра Кабінету Міністрів Дмитра Дубілета, – пише Українська правда.


"37 мільйонів 289 тисяч осіб наявного населення на території України. На жаль, ця сума не включає тих людей, які постійно мешкають за кордоном та на окупованих територіях. Це та кількість людей, яка фізично перебуває на території України станом на 1 грудня 2019 року", – зазначив він.


Розподіл за статтю: 20,01 млн жінок, 17,28 млн чоловіків. Зокрема, на Волині 426,4 тис. чоловіків і 477,2 – жінок.Міністр розповів, що оцінка дає інформацію про чисельність, статево-вікову структуру населення, а також розподіл по регіонам, а перепис населення дає ці ж дані та, наприклад, інформацію про етнос або стан домогосподарства, проте на перепис у бюджеті на 2020 рік закладено 3,4 млрд₴Для оцінки чисельності населдення України використовували три методи. Зі слів Дубілета, всі вони дали приблизно однаковий результат з різницею 2.86%Метод 1. Комбінований (мобільні оператори + соцопитування + реєстри).


У уряді уклали угоду з мобільними операторами та взяли в них анонімну інформацію про загальну кількість абонентів на території (почистили від тих, хто за два місяці був онлайн менше ніж місяць, а також виключили модемні пристрої).


Метод 2. Комбінований (дані пенсійного фонду + екстраполяція через статево-вікову структуру).


Для оцінки взяли кількість пенсіонерів за даними пенсійного фонду. Також черпали дані Держстату та держреєстрів.


Метод 3. Реєстровий.


Знеособлені дані з державного реєстру фізосіб (включаючи тих, хто відмовився від ІПН). Потім у КМУ почистили базу за ознакою отримання будь-якого доходу, пенсій, соціальних виплат, субсидій, а також доповнили оформленням закордонних паспортів. Також враховано дані з народжуваності/смертності, еміграції та імміграції.


ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:


  • В Україні запустили сервіс безпаперових квитанцій
  • Українці зможуть спілкуватися з держслужбовцями через месенджери
  • Підрахували, скільки в українській мові слів


Джерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/51733/v-ukraini-20-milyoniv-zhinok-i-17-milyoniv-cholovikiv/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP