Loading...

Підраховано населення України: оприлюднені сумні дані

Населення України складає 37 млн 289 тисяч осіб. Про це свідчать дані так званого електронного перепису населення України.

Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет на прес-конференції, передає "Інтерфакс-Україна". З них 20,009 млн жінок і 17,28 млн чоловіків.

Новини
Було 48 млн: в Україні провели електронний перепис населення

Оцінка проводилася за станом на 1 грудня 2019 року. При цьому перепис не охоплюють непідконтрольні території Криму, Донецької та Луганської областей. Повідомляється, що відхилення результатів не перевищує 2,86%.

"Ми встановили фактично кількість населення в Україні. Ми використовували кілька методик, всі вони дали приблизно однаковий результат", – повідомив Дубілет.

Підраховано населення України: оприлюднені сумні дані

Як повідомляв OBOZREVATEL, перепис населення стартувала в Україні 1 грудня і проходила в кілька етапів.

Не пропусти блискавку! Підписуйся на нас в Telegram


Уникальное нафталановое масло, которое лечит псориаз, экзему, артриты, дерматиты и много других заболеваний, можно купить в Украине с доставкой на сайте http://onlinemedicus.com


Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/society/nas-37-miljoniv-pidrahovano-naselennya-ukraini.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP