Loading...

Арахамія поспілкувався з російськими пропагандистами на полях форуму в Давосі - відео НВ

Крістіна Бердинських / НВ

Об этом сообщает http://platzdarm.org

Давид Арахамія дає коментар журналістці пропагандистського Першого каналу

Крістіна Бердинських / НВ


Голова парламентської фракції Слуга народу Давид Арахамія дав коментар журналістам російських пропагандистських ресурсів на полях Всесвітнього економічного форуму 2020 року в Давосі.

Зокрема, він заявив про необхідність «сконцентруватися на повному припиненні вогню з обох сторін» на Донбасі, що має стати «найсильнішим сигналом за останні п’ять років».

Метою свого прибуття в Давос Арахамія назвав просування інвестиційних програм.

Також він прокоментував можливість існування силового плану звільнення Донбасу від окупаційних військ РФ, розробленого РНБО.

«Я не думаю, що є такий план. Тому що у нас всі зусилля останніх шести місяців спрямовані на винятково мирне врегулювання. При цьому ми всі повинні розуміти, що там стріляють кожен день, там кожен день з обох сторін гинуть люди, тому це такий „мікс“ ситуацій військової та миротворчих зусиль», — заявив голова фракції Слуга народу.

Серед пропагандистів, яким Арахамія дав свій коментар — телеведуча Росії 1 Наїля Аскер-заде, у користуванні якої російський опозиціонер Олексій Навальний нещодавно знайшов елітну яхту і літак.

Журналістка НВ Крістіна Бердинських записала відео з коментарями Арахамії.

21 січня в Давосі відкрився щорічний Всесвітній економічний форум, який триватиме до 24 січня. Тема ювілейного 50-го Давоса — Стейкхолдери за згуртований і стійкий мир.

Фокус заходу зосереджено на повернення до концепту «капіталізму стейкхолдерів» (капіталізму в інтересах усіх зацікавлених сторін) для боротьби з нерівністю, поділом в суспільстві і зміною клімату.

У Форумі беруть участь представники 118 країн, в тому числі 53 глави держав і урядів, серед них — президент США Дональд Трамп.

Від України для участі в форумі зареєструвалися: Володимир Зеленський, олігархи Вадим Новинський і Віктор Пінчук, генеральний директор ДТЕК Ріната Ахметова Максим Тимченко, міністр закордонних справ України Вадим Пристайко та виконавчий директор Центру протидії корупції Дар’я Каленюк.

Також для участі в форумі прибули 23 депутати з президентської фракції Слуга народу, включно з її очільником Давидом Арахамією і лідером однойменної партії Олександром Корнієнком.


Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/forum-v-davosi-arahmiya-pogovoriv-iz-propagandistami-rf-novini-ukrajini-50065595.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP