Loading...

Волинянин-рецидивіст "шаманив" із сувенірними купюрами і знов позбувся волі


16 січня 2020 року судили чоловіка, який раніше був судимий за крадіжку. Цього разу волинянин у селі с. Замшани попросив іншу особу купити йому алкоголь та надав їй 500 сувенірних гривень. Чоловік придбав горілку за 30 гривень та повернув решту у сумі 470 гривень. Через годину він провернув таку ж «схему» ще раз.

Об этом сообщает http://informburo.net


Про це йдеться у вироку Ратнівського районного суду Волинської області.


У судовому засіданні обвинувачений свою вину у вчиненні інкримінованого злочину визнав повністю та щиро розкаявся. До того ж, винуватість волинянина доведена зібраними та дослідженими в судовому засіданні об’єктивними доказами.


Тож у результаті суд ухвалив Визнати чоловіка винним у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.190 КК України (Шахрайство), призначивши покарання у вигляді позбавлення волі на строк 1 рік.


А на підставі ч.1 ст. 71 КК України, за сукупністю вироків, шляхом приєднання до покарання, призначеного за даним вироком, частково невідбуте покарання за вироком Ратнівського районного суду Волинської області від 09.04.2019 року — остаточно визначити покарання у вигляді позбавлення волі на строк 3 роки 3 місяці.


ЧИТАТИ ТАКОЖ:


  • На Волині судили рецидивіста, який вкрав… тушонку
  • Лучанин не сидітиме за ґратами, хоча вдарив чоловіка ножем у живіт
  • Волинянин викрав гроші з косметички, що лежала в холодильнику продуктового магазину
  • Колишній в’язень у Луцьку викрав та утримував в підвалі боржникаДжерело статті: “https://konkurent.in.ua/publication/51677/volinyanin-retsidivist-shamaniv-iz-suvenirnimi-kupurami-i-znov-pozbuvsya-voli/”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP