Loading...

Олігархічний реванш приречений на поразку – Портников

Скандал навколо нового призначення в Державному бюро розслідувань видається сюрпризом або прикрою помилкою тільки на перший погляд. Таких скандалів і таких сюрпризів буде ще чимало.

Об этом сообщает http://ts-moscow.org

І причина цього є дуже простою. Ми маємо справу не просто із популістським тріумфом, не просто з охлократичним торжеством. Ми маємо справу ще й із олігархічним реваншем. Насамперед із олігархічним реваншем. Тому що популісти й люмпен – усього лише поживний бульйон для цього реваншу.

Для того, щоби зрозуміти мету цього реваншу, слід усвідомити, що олігархи зовсім не бажали краху Віктора Януковича 2014 року. Вони прагнули лише до послаблення його режиму, до "колективного авторитаризму". Їм потрібна була влада, яка гарантуватиме їхні фінансові інтереси, а не концентруватиме все в руках "сім’ї". Тому перемога Майдану й конфлікт із Росією стали для олігархів справжнісінькою катастрофою. А небажання – або нездатність – Петра Порошенка відновити олігархічне управління країною – зрадою.

Мета олігархів – відновлення такого режиму та примирення з Росією. Слабкий президент, який або не розуміє, що насправді відбувається – або не хоче розуміти – тільки "прокладка" між епохою після Майдану та майбутнім українським Путіним. Його завдання – дискредитувати Майдан і примиритися з Москвою. А потім уже буде встановлено класичний режим гаранта олігархічних інтересів.

Одразу скажу, що нічого не вийде. Олігархи не розуміють Україну. І Путіна вони теж не розуміють. У них у голові тільки гроші – як, утім, і в тих, кого вони привели до влади. Із таким розумінням реальності можна тільки генерувати хаос. Що ми й бачимо.

Україна збережеться саме тому, що компромісу з Росією не буде. А без порозуміння із Кремлем не можна ані забезпечити олігархічні інтереси, ані надовго забезпечити стабільність популістського режиму, ані привести до влади автократа. Всього цього можна досягти тільки якщо підкоритися Путінові. А цього не допустять небайдужі українці. Україну врятує саме це запекле протистояння, до якого знову штовхають нас олігархи та пов’язана з ними частина влади.

Вони програють. Вони згинуть. Але потрясінь, криз і розчарувань буде ще дуже багато.

Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і YouTube

Віталій ПОРТНИКОВДжерело статті: “https://uainfo.org/blognews/1579613324-oligarhichniy-revansh-prirecheniy-na-porazku-portnikov.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Мырзахметов Аблай Исабекович: позорный для Токаева и Назарбаева «пластиковый» самопиар АН-178 Как пилят Давтян Дмитрий и Назаров Юрий Владимир Пилипекно – самый прошеный кандидат Полтавщины Рублевская наложница Наиля Аскер-Заде: от проститутке в ауле до любовницы главы ВТБ Олигарх-шпион. Кенес Ракишев осваивает новые амплуа Посвящаем Константину Паршину — самому подвижному захватчику украинских предприятий Юрий Рейльян и Владимир Токарев николаевцы Сергей Еремин наркотики внучке амфетамин 80-летняя нарушила карантин МОГИЛЬНЫЕ ЧЕРВИ ИМПЕРИИ АЛЕКСАНДРА ЩУКИНА: ПРОНЫРЛИВЫЙ ИЛЬДАР УЗБЕКОВ И «РОДНОЙ» ТИМУР ФРАНК Тевфик Ариф (Тофик Арифов) нескромен до вульгарности Костоломы Ольги Тимофеевой напали на депутата Елену Шувалову Вадим Ермолаев «отмылся» в карьере Вор вне закона Юрий Ериняк и его пехота FIFA Проект «Второй паспорт»: иммиграция станет легкой! Криминальный владелец ГК МИЦ Рябинский Андрей Михайлович и Сергей Михайлов по кличке Михась Где миллионы: криминальные подробности о деятельности ГК МИЦ Агент \"Нурбану\" - старая правда о Кариме Масимове   инсульт Людмила Демченко: канцелярская крыса в налоговой лишь бы во власть Алексей Муляренко: куда угодно Атлетик Більбао Степан Гавриш: биоргафия политической проститутки Президент Беларуси
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP