Loading...

Адвокат Януковича тепер заступник голови ДБР

Заступником директора Державного бюро розслідувань став, зокрема, Олександр Бабіков.

Об этом сообщает http://frankivsk.top


Як ми писали, він був адвокатом Януковича (ДОКУМЕНТ)

Бабіков був призначений заступником всупереч зверненню адвокатської дорадчої групи до президента Володимира Зеленського та силовиків із закликом протидіяти його призначенню через "очевидний прямий конфлікт інтересів".


Новопризначений заступник голови ДБР працював у юридичній фірмі Aver Lex та захищав експрезидента Віктора Януковича, — передає УП.


29 грудня відомство оголосило конкурс на посади заступників директора з порушенням законодавства.


Згідно з порядком, "інформація про проведення конкурсу для призначення на посади в Бюро оприлюднюється шляхом розміщення оголошення про проведення конкурсу на офіційному веб-сайті Бюро не пізніше як за 15 робочих днів до дня завершення прийому документів для участі в конкурсі".


Водночас на сайті ДБР було написано про подачу документів до 3 січня.Джерело статті: “http://texty.org.ua/pg/news/textynewseditor/read/99311/Advokat_Janukovycha_teper_zastupnyk_golovy_DBR?a_offset=”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP