Loading...

Засудженому вінницької колонії перекинули одинадцять літрів алкоголю


  • Марія ЛЄХОВА
  • 4
Засудженому вінницької колонії перекинули одинадцять літрів алкоголю
  • Про те, що має бути перекид через паркан, співробітники колонії дізналися заздалегідь. Засудженого затримали «на гарячому».

Інцидент стався 17 січня у Вінницькій виправній колонії 86. Про це у фейсбук повідомило Центрально-Західне міжрегіональне управління з питань виконання покарань.

— Було отримано інформацію про те, що засуджений в районі котельні установи має намір отримати перекид із забороненими речовинами. Відпрацьовуючи дану інформацію, в котельні було виявлено засудженого, який отримав перекид спиртовмісних речовин, а саме 11 пляшок ємкістю 1 літра кожна, — зазначають у повідомленні.


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Kryminal/zasudzhenomu-vinnitskoyi-koloniyi-perekinuli-odinadtsyat-litriv-alkogo-11015646.html”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP