Loading...

"Назвемо тими, хто не викликає конфлікт": Зеленський натякнув на зворотну декомунізацію в Україні

Перейменування вулиць в Україні в честь героїв-націоналістів було досить спірним.

Об этом сообщает http://7club7.com

Про це заявив український президент Володимир Зеленський в інтерв’ю Times Of Israel. Він пояснив, що справа в українцях різних поколінь і які проживають в різних частинах країни з різною історією.

"Це стосується не тільки вулиць, а й пам’ятників. Питання в тому, як люди з різною історією, з різними поглядами можуть жити разом на практиці. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому. Це дуже складне і делікатне питання. Є герої, яких шанують на заході і в центрі України, і є інші українці, у яких є свої герої і які мають іншу думку. І я розумію різні почуття", – пояснив Зеленський.

Зеленський натякнув на зворотну декомунізацію в Україні

Зеленський натякнув на зворотну декомунізацію в Україні

timesofisrael.com

Український лідер прийшов до висновку, що зараз українцям треба будувати спільну історію.

"І саме тому я сказав кілька разів, дуже чітко: якщо у нас складна історія, давайте побудуємо спільну історію. Давайте знайдемо тих людей, чиї імена не викликають суперечностей в нашому сьогоденні і майбутньому. Назвемо пам’ятники і вулиці для тих людей, чиї імена не провокують конфлікт", – сказав президент.

"В даний час у нас є свої сучасні героїлюди, які зробили історію, вчені, люди в освоєнні космосу, великі спортсмени, багато письменників... Люди, яких поважають у всіх куточках України. Давайте тримати політику подалі від цієї проблеми", — додав він.

Зеленський натякнув на зворотну декомунізацію в Україні

Зеленський натякнув на зворотну декомунізацію в Україні

timesofisrael.com

Також на OBOZREVATEL ви можете прочитати найцікавіше з інтерв’ю Володимира Зеленського ізраїльському ЗМІ. У ньому він розповів про Донбас, діалог з президентом РФ Володимиром Путіним, корупцію і лідера США Дональда Трампа.

Ти ще не підписаний на наш Telegram? Швиденько тисни!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/politics/nazvemo-timi-hto-ne-viklikae-konflikt-zelenskij-natyaknuv-na-zvorotnu-dekomunizatsiyu-v-ukraini.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP