Loading...

Два провідні гравці «Карпат» покинули команду за один день

Два провідні гравці «Карпат» покинули команду за один день

Львівський футбольний клуб «Карпати» втрачає гравців. Першим команду в зимове міжсезоння покинув нападник Крістіан Понде. Португалець розірвав угоду з клубом за згодою сторін.

А вже після цього стало відомо, що і Франціско Ді Франко покинув «зелено-білих». Він став гравцем «Дніпро-1», йдеться в повідомленні львівського клубу. Деталі трансферу не розголошуються.

Ді Франко провів у «Карпатах» 2,5 роки. Він зіграв у 71 поєдинку, забивши чотири голи. За період виступів «левів» в елітному дивізіоні лише п’ятеро іноземців виводили партнерів на поле з капітанською пов’язкою. Одним з цих гравців, які вшанувалися такої честі, був саме Ді Франко.

Варто відзначити, що все це відбувається на фоні інформації про те, що у клубу тримісячна заборгованість перед гравцями по зарплаті. Відтак футболісти бойкотували перше тренування команди після зимової відпустки, а деякі з легіонерів не прибули навіть до Львова. У клубі вирішили поки не коментувати цю ситуацію.


Джерело статті: “https://zaxid.net/dva_providni_gravtsi_karpat_pokinuli_komandu_za_odin_den_n1496199”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP