Loading...

Вагітних дозволять звільняти? Розкрито фейк Медведчука про новий Трудовий кодекс

Народні депутати від фракції "Опозиційна платформа – За життя" Віктор Медведчук та Наталія Королевська заявили, що нові законопроєкти про працю дозволять звільняти вагітних та працівників у декретних відпустках. Однак ця інформація не відповідає дійсності.

“Запровадження такої "підстави" для звільнення, як "утрата довіри", можливість звільняти жінок, котрі перебувають у декретній відпустці, скасування індексації зарплат – це лише частина планованих Кабміном нововведень”, – заявляв Медведчук. Про це повідомляє bihus.info.

“Потрапити під звільнення можуть навіть вагітні жінки”, – наголошувала Королевська.

Новини
"Є великі побоювання": юрист розповів, чим загрожує українцям новий Трудовий кодекс

Однак відповідні законопроєкти, навпаки, захищають працівників у таких випадках.

“Забороняється розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця з вагітними жінками та жінками, які перебувають у відпустці у зв’язку з вагітністю та пологами та з жінкою, чоловіком, іншим законним представником дитини, які перебувають у відпустці для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку, крім випадків ліквідації юридичної особи – роботодавця, припинення фізичною особою виконання функцій роботодавця”, – йдеться у тексті документу.

А тому звільнити цю категорію людей можуть лише в разі фактичного зникнення місця роботи.

Відповідні законопроєкти, навпаки, захищають працівників

Відповідні законопроєкти, навпаки, захищають працівників

Як повідомляв OBOZREVATEL, на сайті Верховної Ради оприлюднили затверджений Кабміном законопроєкт про зміни до Трудового кодексу (КЗпП). У ньому зберігаються базові соціальні гарантії в сфері праці, але роботодавцям дадуть більше можливостей для звільнення співробітників.

У президентській партії "Слуга народу", аргументуючи необхідність ухвалення нового КЗпП, заявили, що в Україні " права найманих працівників захищені навіть більше, ніж цього хочуть самі працівники".

Підпишись на "Telegram"-овий канал і подивись, що відбудеться далі!Джерело статті: “https://www.obozrevatel.com/ukr/economics/vagitnih-dozvolyat-zvilnyati-rozkrito-fejk-medvedchuka-pro-novij-trudovij-kodeks.htm”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
судей и губернатора Бударинское ОПГ: Владелец банка Кубань-кредит Виктор Бударин подмял силовиков Саймон Чернявский Павел Ливинский вспомнил старое? Американцы в шоке от зарплаты Евгения Кравцова! СВЕТЛАНА ДОВГОДЬКО ПРОСТИТУТКА Токарев Владимир Александрович или аферы ГлавСтройИнвест криминального бизнесмена в чиновничьей шкуре Юрий Угович Рейльян – как Гуго Босс распилит миллиарды Схемы Станислава Аникеева выкачивают триллионы из бюджета наемники РФ  Григорьев плівки Мунтяна уборка улиц зернотрейдеры КП \"Бердянскэкотранс\" демонтаж огорож водойми Дмитрий Пеструев: новый одесский Алексей Гончаренко ДЖЕРЕЛО miridei.com Барбово Барыга Василий Яницкий снова хочет обмануть ровенчан и попасть в Раду вирок суду Жұмыспен қамту Допинг-скандал Меркушина Студент multi-signature полковник Захарченко Марина Семынина Коста-Рика
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP