Loading...

НБУ зупинить заборону на використання коштів ФОПів з бізнес-карток на особисті потреби

последние новости в Украине останні новини в Україні

Національний банк України зупинить постанову, якою забороняється фізичним особам-підприємцям витрачати кошти на власні, не пов’язані з бізнесом, потреби з бізнес-рахунків.

Про це повідомив голова Нацбанку Яків Смолій під час брифінгу за підсумками щорічної зустрічі НБУ з партнерами та клієнтами, повідомляє Громадське.

"Ми призупиняємо дію нашого коментаря про те, що кошти з рахунків ФОПів не можуть використовуватися на потреби, не пов’язані з підприємницькою діяльністю. Цей коментар стосується фактично податкової служби", — повідомив Смолій.

Водночас він додав, що своєю нормою Нацбанк не вносив ніяких нових змін до чинного законодавства, адже фактично, заборона на використання коштів з рахунків ФОПів для особистих потреб діє в Україні з 2003 року.

Раніше повідомлялося, що постанова Нацбанку, яка містить пряму заборону на витрачання коштів з бізнес-рахунків ФОПів на особисті, не пов’язані з бізнесом потреби, набула чинності. До постанови про порядок відкриття та закриття банківських рахунків доданий абзац про заборону на здійснення витрат з рахунку ФОПів на власні потреби,


Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/ekonomika/nbu-zupinit-zaboronu-na-vikoristannya-koshtiv-fopiv-z-biznes-kartok-na-osobisti”

SOCIAL NETWORK
Иследования
Обзоры
Теги
Поиск
О НАС
  • На нашем сайте вы всегда можете найти ежедневно обновляемые актуальные новости со всех регионов странны, без субъектива и политической ангажированности. Среди основных рубрик нашего сайта, которым мы отдаём предпочтение стоит выделить новости экономики, новости политики, новости строительства и недвижимости, новости туризма и новости здравоохранения.

Бизнес-планы
Go to TOP